Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy a voynich kéziratot...

Lehet hogy a voynich kéziratot ufok írták?

Figyelt kérdés
Mert ember nem tudja megfejteni és olyan növények vannak benne,amik ezen a földön nem...

2022. okt. 7. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Da,Tovarishch.
2022. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
75%

Az ábrázolások, és ábrázolásmód alapján nem. Meg a használt hordozóanyag alapján sem. Miért használtak volna a földönkívüliek pergament, és széntintát, meg növényi festékanyagokat az íráshoz?

Emellett noha a szöveget nem ismerjük, a tartalomra lehet következtetni. Egy része herbárium, középkori, és reneszánsz módra keverve a valós, és a mitológiai, fantasztikus elemeket, másik része alkímia, és asztrológia, harmadik része rituálékról szól. Kivéve persze, ha az ábráknak semmi köze a szöveghez, mert akkor bármi másról is szólhat.

2022. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

"Kivéve persze, ha az ábráknak semmi köze a szöveghez, mert akkor bármi másról is szólhat."

Erről azért eszembe jutnak a tankönyveim. Ha valaki a magyar nyelv ismerete nélkül nézne bele mondjuk az egykori irodalomkönyveimbe, elég sokszínű illusztációt találna benne, a felét én rajzoltam, a másik felét meg a padtársam. De egyiknek sincs közé sem a szöveghez.

2022. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Grimfox ***** válasza:
81%
Na most ezen jót röhögtem. Nekem az énekkönyvem nézett így ki. Az irodalom könyvet nem nagyon használtam, mert azon az órán a pad alatt rajzoltam(akkor nem a könyvbe).
2022. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Azonositatlan repulo targyak tudnak irni? Csak mert az UFO ezt jelenti.
2022. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Sztem a Harry Pottert is a zufók írták, mert van benne Voldemort, és igazából nincs is Voldemort.

Na látod, ennyi eszed van. Kitalált fszságok régen is voltak, és volt hozzá pénzes hülye ember is, aki megvegye.

2022. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagyon nem biztos.
2022. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

#2

Már bebizonyították, hogy nem jelent semmit a könyv.

2022. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Én egy délután alatt írok olyan jelkódot, hogy senki nem fogja megfejteni xd
2022. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kizárható, de csak akkor, ha feltételezzük, hogy az alienek olyan buták, hogy nem tudták, mi nem tudjuk elolvasni, azaz hiábavalóan tették.
2022. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!