Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hátborzongató felvétel:...

Hátborzongató felvétel: hópihe alakú UFO-t láttak Mexikó felett, az emberek alig hittek a szemüknek. Új faj lehetet?

Figyelt kérdés
Rengeteg Ufó-t láttam már. Igen sok faj látogassa planétánkat : ovális, szivar alakú, csészealj, gömb, háromszög, estig lehete sorolni, de pillangót még sose láttam. Új fajt üdvözűlhetünk? [link]

2022. okt. 22. 14:10
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

gondolom nem olvastad el végig a cikket...

az egy lufi volt a közeli fesztiválról.


de amúgy ha lennének ufók, akkor sem feltétlenűl új fajról kell gondolnunk, hanem csak új technológiájukról.

2022. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy fejlődik az idegenek technológiája?
2022. okt. 22. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

....ez most komoly kérdés???....

1.ez a cikk is megírja h nem ugó stb.

2. ha lennének ufók stb., akkor mi a f@szomért ragadnának le a fejlődésüknél? Az emberiség talán nem fejlődik?


Ha vannak is ufók/földönkívüliek, azok szásszor inteligensebbek és fejlettek minden szinten. Tehát sohase állnak le a fejlődésben.

Ezt azért te is gondolhatnád.

2022. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]



Ha már annyira ufó mániás vagy.

2022. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Énint főufilokopéduss szagtekintéjj azt kell mondjam ez nem ufi, hanem egy zuhanó tobzoska alulnézetből.
2022. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze elofordulhat hogy csak topzoskának alcázza magát... A semorgozitáktól minden ki telik.
2022. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor pillangó vagy hópihe? Mert nem mindegy.
2022. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képet. Teljesen ugy néz ki mint egy katicabogár alul nézetből ami az ablakon mászik. Az ufo amirol irsz egy ablakon mászó bogár.
2022. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja 1-es a cikket is elolvasta.

8-as vagyok.

2022. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!