Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a két, máig leghitelesebb UFO videóról?

Figyelt kérdés

Máig az egyik legsikeresebb ufó videók, azóta sem sikerült megcáfolni őket.

A mexikói, a házak között repül:

https://www.youtube.com/watch?v=7fxVz3TqNvE


Ez pedig egy lezuhanás:

https://www.youtube.com/watch?v=2mET41IcyM4


Látszik hogy nincs agyoneffektelve, nem is lóbálják bele a képbe vagy ilyesmi. Szerintetek?



#földönkívüli #videó #UFO #zuhanás #ufo video #hiteles felvétel #mexikó ufo
2013. márc. 16. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen valódiak !
2013. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Tudtam én hogy gyerekes vagy Adamski de hogy ennyire?Az első videón ott baromkdik a házak felett.Szerintem Pár percen belül valami geostacionárius műhold ésrevette volna.Különben jobbb időben egy geostacionárius műholddal még a Hősök terét is látni.Tehát már rég nem csak euz az egy felvétel lenne.Aztán ott van a második.Az ilyen videók miatt átkozom a ttechnikát,mert e nélkül nem kéne az ilyen videókkal szenvedni.Mégis milyen béna kamuvideó ez?Szóval van egy idegen civilizáció ami képes még a Naprendszer és a bolygójuk közti űrt is leküzdeni,ráadásul élő legénységgel,de nem képesek egy landolást végrehajtani?Milyen hülyeség ez már?Ráadásul csak engem zavar hogy egyik UFO felvételen sincsen semmi nyoma semilyen hajtóműnek?Se kémiai hajtómű (ami érthető) se plazma se ion,se lotor,se elektromágnes.Akkor mégis mivel repül?Persze az Ufo hívek ekkor mondják hogy "azt mi még fel se fedeztük".Euz egy akkora aduász hogy már Guinness rekordnak számítana.
2013. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Te már aztán mindent tudsz csak írni nem!

Az "állításaid" könnyen cáfolhatóak.


"valami geostacionárius műhold észrevette volna"

Számtalan műhold és radar nem veszi észre a mi repülőgépeinket sem. Gondolom nem kell tovább folytatnom.


"Szóval van egy idegen civilizáció ami képes még a Naprendszer és a bolygójuk közti űrt is leküzdeni,ráadásul élő legénységgel,de nem képesek egy landolást végrehajtani?"

a tárgy szerintem egyáltalán nem akart landolni. A másik, hogy honnan veszed hogy így jönnek ide a leírt módon? Ez csakis a te feltételezésed, de lehet a valósághoz nincs köze.


"Ráadásul csak engem zavar hogy egyik UFO felvételen sincsen semmi nyoma semilyen hajtóműnek?"

Honnan a fenéből tudjam? Egyébként biztos a mágnesességet vagy az antigravitációt használják.


".Akkor mégis mivel repül?Persze az Ufo hívek ekkor mondják hogy "azt mi még fel se fedeztük"."

Részben igen, lásd németek és skoda gyár tesztelését, de nem sikerült teljesen megfejteni a működést.


Na szia Okoska.

2013. márc. 16. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
A phoenix-i fényt megörökítő felvételt kihagytad kérdező.
2013. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó,akkor nem landolni akart.De akkor se változik semmi se.Mi az hogy egy ilyen iszonyat okos civilizáció egyik hajója elpusztul bármilyen okból.Sőt te még csak jobban felerősíted a problémát.Te azt mondod hogy :"A másik, hogy honnan veszed hogy így jönnek ide a leírt módon? Ez csakis a te feltételezésed, de lehet a valósághoz nincs köze. "


Ezzel te csak jobban felerősíted a problémát.Én a legegyszerűbb módot vázoltam.Minden más módszer ennél csak energia és technológia igényesebb.Gondolom az olyanokra gondolsz mint a térgörbítés,térhajtómű,féreglyuk.Na akkor pláne mekora nagy hülyeség az hogy egy ilyen technikai civilizáció képes véletlenül balesetet szenvedni.A légkörben való biztonságos közlekedés lenne az alap,ami egy ilyen szuperintelligens fajtól elvárható.


Aztán:

Egyébként biztos a mágnesességet vagy az antigravitációt használják. "


Na,hogyan működik.A működési elvet csak el tudod mondani.Attól még hoggy a gyakorlati alkalmazás még nincs meg,el lehet mondani a működési elvet.


Számtalan műhold és radar nem veszi észre a mi repülőgépeinket sem. Gondolom nem kell tovább folytatnom.



Hát ha az összes gépünk lopakodó lenne akkor biztos.De tudtommal egy utasszállítót ki tud mutatni a radar és a műhold felvételeken is látszik.És gondolom hogy egyetlen egy űrhajó nem katonai célzattal jön,tehát felesleges rá a lopakodás.

2013. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mint vizuális effekteben jártas ember mondom, hogy az első talán hamisítvány. Persze nem jelentem ki biztosra, hogy az, hisz nem tudhatom. Viszont ilyet én is tudnék csinálni.

A második videó is érdekes.

2013. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem. Gondolom az elsőt meglehet csinálni hogy mintha két képet tennél össze, egyiken csak az ufó van a másikon a házak és háttér. Bár ettől még nem derült ki azóta se hogy hamis.

De a másodikat? Ott még a por is szét megy a földön mikor lezuhan.

2013. márc. 17. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
kamu, mert nincsenek idegen lények
2013. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő igazi.


Ilyeneket aztán nem csinálnak naponta ezrével Hollywoodban.


Engem meggyőzött! Az erő legyen veletek!

2013. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!