Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Leleplezte a piramisok titkát...

Leleplezte a piramisok titkát egy 2670-ből érkező időutazó : Földönkívüliek építették. Gondoltad volna?

Figyelt kérdés
Eno Alaric azt állítja magáról, hogy a 2670-es évből jött vissza hozzánk, és TikTokon a @radianttimetraveller felhasználónéven osztja meg követőtáborával hátborzongató jövendölését. A piramisokat egy macskaember féle faj építette még valamikor 11500 évvel ezelőtt. Azt is elondta, hogy majd hamarosan felveszik az UFÓ-k a Földdel a kapcsolatot. Vajon igaz lehet? [link]

2022. nov. 1. 19:37
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
En mindig magyarazom, hogy a nagy szamok torvenye, hogy ennyi retardalt van a vilagban, de most megis en kerdezem: MIERT? Mi bajotok van nektek? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mért ne gondoltam volna. Ott voltam az építkezésén...
2022. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen macskaember a királya az egyik afrikai országnak, valami Wakanda vagy micsoda a neve. Láttam egy dokumentumfilmben az HBO-n.
2022. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 UlfOrmson ***** válasza:
26%
Annyi a valóságalapja van, mint annak, hogy én egyenesági leszármazotja vagyok Odinnak, a skandináv mitológia főistenének
2022. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Miről hadováltok, arabok ,zsidók Ábrahámtól származtatják magukat ?
2022. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, de ez a karácsonyi eljövetel eléggé nyugtalanító a számomra, mivel mostanában nagyon különös álmaim vannak és mindegyiknek az a témája, hogy megtámadják a bolygónkat a földönkívüliek. (Nem, nem nézek tévét, előtte nem néztem sci-fit, nem olvastam sci-fit, nincs káros szenvedélyem semmi és nem vagyok beteg!)


Mára virradóra például azt álmodtam, hogy valami csempeméretű lapocskák lebegtek a levegőben és minden csempén egyetlen betű volt és amikor az egyik alsó sorát összeolvastam, akkor az jött ki belőle, hogy SOK EMBER FOG MEGHALNI.


Ezután az emeletes házak, lakóépületek és minden elkezdett elemeire bontódni, de úgy, hogy sterilen-tisztán, tehát semmi robbanás vagy porfelhő vagy ilyesmi, hanem robotszerűen egy kupacba kezdtek sorakozni a csavarok, egy másikba az egyéb egyforma szerkezetek és szépen elemeire lebontódott minden - nagyon durva volt!


A múltkori álmomban meg arra emlékszem, hogy az égbolton minden minden fénypontszerű mozgott és jöttek és akkor ijedtemben felébredtem.


Van még itt valaki, akinek mostanában szintén ilyen invázióval kapcsolatos álmai vannak ?


Kíváncsi lennék, hogy csak én álmodom-e ilyeneket vagy valaki más is mostanában ?

2022. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem mondták már, hogy macskafejem van, akkor lehet, hogy a macskaemberek leszármazottja vagyok? Tök menő :3 Akkor ezért nyalom a seggem...
2022. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 puritan ***** válasza:
37%

Ha ez a fazon tudja hogy karácsonykor jönnek az idegenek, akkor azt is tudja, hogy utánna mi történik az elkövetkezendő 1-2 éveben. Azt miért nem mondja meg?

Egyébként is az ő szemszögéből ez az esemény már megtörtént, tehát nem lehet változtatni rajta. Fölösleges a gyenge pontjukat keresni, mert úgysincs ráhatásunk az elkövetkezendő eseményekre. Vagy hogy is van ez?


Rengeteg tudományos videó van a jutubon ebben a témában. Téridőről, időutazás lehetőségéről, stb... Bár itt az ezotériában tudományt emlegetni elég nagy eretnekség...


Elárulom az időutazás a jövőbe elvileg lehetséges. A multba elvileg sem.

2022. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

"Oroszlán- és macskaszerű lények jöttek az orion és szíriusz csillagrendszerből,hogy felügyeljék a piramisok építését"...Míg az egyik fizikai a másik az ősi tervező faj...Mindkettő harcos nemzetség,ők az Őrzők...

2013-as írás,Letekersz:


[link]


#6: Én nem emlékszem az álmaimra,de évek óta tudom,hogy egyszer visszajönnek majd,hogy rendet tegyenek...és ami érdekesség,hogy több mint 10 éve ha bárhova regisztrálok mindenhova ezt a dátumot írom születésemnek...decemeber 25..

2022. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

"évek óta tudom,hogy egyszer visszajönnek majd"


Ezt én is tudom. Meg meg is mondták.

2022. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!