Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFÓ-k jártak a középkori...

UFÓ-k jártak a középkori Magyar Királyságban?

Figyelt kérdés

Az hogy földönkívüli formájú idegent találtak a felátárson azt mutatja, hogy jártak itt idegen civilizációk képviselői. Lehet hogy meglátogatták rokonaik? Magyar, szíriuszi kapcsolat......


[link]



2022. nov. 5. 22:27
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
9 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

A "nem" miért maradt ki a szavazásból?

Amúgy nem

2022. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
18%

Ilyet már láttam.

[link]

Nekem valamiért jobban megragadta a figyelmemet a lentebb felajánlott Demi Rose link. 😍

2022. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
79%
Aham... Tehát egy nyújtott fejű kislányról hiszik azt, hogy UFÓ. Arra nem gondoltak, hogy esetleg a sok 100 év alatt a föld súlya megnyújthatja a fejet? (Na jó ez lehet, hogy hülyeség.) Nem azt mondom, hogy UFÓ-k nem léteznek, mert egy ekkora univerzumban ahol megszámlálhatatlan mennyiségű bolygó van, biztos hogy rajtunk kívül is van élet valahol. A cikkben leírt kislány biztos, hogy nem volt földönkívüli, sőt most olvastam a cikkben, hogy születésétől kezdve elkezdték deformálni a fejét.
2022. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Csupán otthagyott rokonaink jöttek látogatóba a Sziriuszról.
2022. nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez igen emberi formájú és nem idegen. Ilyen torzított koponyás leletek százával vannak a Kárpát-medencében is. V-VI. századiak, nem Magyar Királyság kora.
2022. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
2022. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, mert a középkorban tutira nem volt szokás közeli hozzátartozóval kurelni.
2022. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Én hajlok afelé, tehát lehetséges az, amit a négyes írt. Annak idején például Ehnaton fáraó fejformája is ilyen volt, állítólag ő is szíriuszi volt, vagy pedig hibrid. A földönkívüli befolyások nyomai ma is sok helyen megtalálhatók.
2022. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

#8

és ki állítja ezt?

2022. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
b+ kérdező az első sorban írja, hogy egy emberhez tartozott
2022. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!