Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik gyakran vezetnek éjszaka,...

Akik gyakran vezetnek éjszaka, láttatok már valami furcsa jelenséget?

Figyelt kérdés
Vannak elhagyatott utak például, én paráznék eléggé ha éjszaka kellene menni és egy árva lélek sincs a környéken. Pápa környékén állítólag sok UFO észlelés volt régebben. Egyszer beszéltem egy fickóval aki nagyon benne van a témában és mesélte, hogy gyakran számoltak be éjszaka furcsa fényekről ami a fák mögül szűrődött ki.

2022. dec. 8. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nejem látott ufót, aztán kiderült, hogy a hold volt.
2022. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer majdnem az árokba hajtottam mert azt hittem UFO-kat látok, de csak valami barmok lézereztek vagy mit csináltak ami megvilágította a felhők alját.
2022. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én starlinkeket láttam, elég furcsa jelenség.
2022. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Persze hiszen a pápát is az ufik irányítják. Ezért van a pápa körül annyi ufi észlelés.
2022. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem láttam még ilyet. Mondjuk éjjel egyedül kint maradni a vadonban mondjuk horgászni vagy vadászni, túrázásnál kint aludni szerintem nem a legjobb ötlet.
2022. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Senior Séf ***** válasza:
90%

Miért, mia baj a kint alvással, kedves utolsó? Az UFO-k csak Pataki Attila ánuszára kíváncsiak.

Viccet félretéve 30 éve én is hittem az idegenek jöttében, és alig vártam a technika fejlődését, hogy a hitetlenek is belássák végre. Megtörtént. A technika fejlődött, de csak az derült ki, hogy az addig igaznak vélt "bizonyítékok" mind hamisítványok, és nekem kellett revideálnom az álláspontomat.

2022. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

/ Senior Séf:


Medvék, farkasok vannak már például a Bükk-hegységben, ezért nem aludnék kint ott például. Egyes helyeken van nádi farkas is megint.


Amúgy állítólag van valami ufo-felvétel Indiából, ami igazi. Valami bíró filmezte le a repülőt elvileg és még jelen volt egy kisebb tömeg. Elvileg meg is vizsgálták szakértők és nem hamisítvány talán. Persze, én nem állítom, hogy igazi. Simán lehet átverés, mint a többi 1000 másik.

2022. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
#5: Sokkal biztonságosabb, mint egy városban. A jóisten se tudja, hányszor aludtam a szabadban, soha nem volt semmi. Bp-n nem mernék végigmenni egy este.
2022. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom leírhatom-e ezt, de úgy kb. 25 éve történt egy érdekes sztori: Egy ismerősöm kijárt a helyi tóra pecázni, volt néha, hogy kint is töltötte az éjszakát, az autójában aludt olyankor. Egyik reggel arra ébredt, hogy a szélvédőn egy nagyon furcsa kerek forma keletkezett, mintha ráégették volna. Nekem is megmutatta és tényleg para. Ha ezt ember csinálta, akkor fogalmam sincs hogyan és hang nélkül, hogy fel se ébredjen ismerősöm a kocsiban..


Az autót már eladta, de ez a furcsa kör alak örökre rajta maradt az ablak üvegen.

2022. dec. 12. 15:15
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a sztorit amit írtál Kérdező olvastam már itt az oldalon, gondolom akkor is te írtad.

Én is horgászok, de éjjelre inkább nem maradok. Lehet hülyeségnek gondoljátok, de szerintem az ember nem ismeri még valami jól a világot. A saját bolygónkat sem ismerjük teljesen és még van rengeteg jelenség, amit nem tudunk megmagyarázni.

2022. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!