Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Túl unalmasak vagyunk nekik,...

Túl unalmasak vagyunk nekik, ezért nem találkoztunk eddig ufókkal. Tudósoknak igazuk lehet?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a polip, a delfin és a puli idegen bolygóról származik. Nézd meg micsoda fantasztikus állatok ezek. Három szív élteti a nyolckarú zseniket. Szeme a látásélesség érdekében képes helyzetet változtatni. A delfinek a Föld legértelmesebb állatai. Most ezek után az emberiségben mi lehet az ilyen idegenek számára vonzó?


Azok akiknek ilyen bámulatos állataik vannak, mégis mi lehet a bárgyú, betokosodott, egysíkú gondolkodású emberekben az érdekes? [link]



2022. dec. 24. 01:31
A kérdező szavazást indított:
igaz
talán
Nem.
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Lehet het találkoztunk, max nem ebben az évezredben.
2022. dec. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy is. Ez nem unalom. Ez undor.
2022. dec. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Honnan ismert hogy a delfin a polip és a puli idegen bolygóról származik??De most komolyan???Ki talál ki ilyeneket??FIGYELJ:Közismert hogy a májusi cserebogár egy másik galaxisból származik,mert szép világosbarna.Idióta...
2022. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Én biztos hogy unalmas vagyok nekik, túl egészségesen élek, szeretek dolgozni, állandóan sportolok, ez biztos hogy untatja az ufókat, utazni se utazok csak ritkán. Szerintem az ufók szeretnek utazni, különben nem járnának erre felénk.

Esetleg az űrhajósok izgalmasak nekik, velük már lehet hogy beszélnek, csak nem árulják el nekünk. A puliban lehet valami, mert nagyon jól álcázza magát. KI tudja miket rejteget :)

2022. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az állatokra én is inkább kíváncsi vagyok mint az emberekre, tisztelet a néhány kivételnek.
2022. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tudósoknak fingjuk sincs semmiről. Csak annyira alacsony a civilizációs szintetek h nektek már az ő tudásuk is nagy valami. Magatoktól kéne tájékozódni és megtanulni gondolkodni. Nem a sok hülye szövegéből következtetni valamit.
2022. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3

Ráadásul a májusi cserebogár halhatatlan, mert minden év májusában tiszteletüket teszik.

2022. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretek ebbe a toiba járni. Olyan jókat röhögök néha.
2022. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyan képzeled, hogy unalmasak vagyunk nekik?

Egy rovartudósnak sem unalmas ugyanazt a hangyabolyt figyelni éveken keresztül.

Inkább szánalmasak, mint unalmasak vagyunk.

2022. dec. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!