Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívülivel találkoztam?

Földönkívülivel találkoztam?

Figyelt kérdés
Ég a pofám, hogy ezt írom, de nem hiszek az ufókban. Az elmúlt pár hónapban határozottan emlékszem a bőre színére és a bőre érintésére és bőre felületére. A jobb vagy a bal karját érintettem meg. Voltam kutyát sétáltatni és 15 perc eltűnt az életemből. Sétáltam az utcában és az utca végén kaptam észbe ami kb 5 perc hosszúságú. Ez most 15 perc volt és nem emlékszem a megtett útra a kutya meg már otthon volt, így indultak el a családtagjaim a keresésemre. Én egy egyszerű munkásember vagyok egyszerű élettel, de ez a gondolat zavar. Olyan butának érzem magam.

2014. jan. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
szex után szokták az idegenek törölni az áldozatuk memóriáját
2014. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
J ügynök
2014. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Harmonia Démon válasza:
45%
Az első hozzaszoló válaszán behalok xD (Amugy igaza van...)
2014. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hipnózis alatt biztos újra tudod élni azt a ~15 percet, ha érdekel a dolog keress meg valakit aki ezzel foglalkozik.
2014. jan. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Hogyan is vehetné magának a bátorságot bárki is, hogy olyat válaszoljon meg arról, amit önmagad sem tudsz meghatározni?
2014. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Evele123 ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy igen. Az egyik ismerősöm (pár naponta összefutok vele, beszélgetünk egy kicsit) mondta, hogy valamelyik este ment haza a munkából. 8-kor végzett a munkában, kb. negyed óra gyalogosan az otthona a munkahelyétől. Az úton nincsen közvilágítás (földút). Azt mondta, hogy egyik este valami vakítóan fényes fehérség vette őt körül, felnézett és meglátott egy ufót a feje fölött, amiből a fehér sugár kisugárzott rá. Este 10 után a házuk előtt tért magához, majdnem két óra kiesett az életéből. Másnap sz@rul érezte magát, hányt és a feje is fájt... Utána elmúltak ezek a tünetek.

Ő is egy egyszerű munkásember és nem ment orvoshoz sem a rosszullétek kapcsán...


Üdv. Evele

2014. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!