Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tegyek, ha láttunk egy...

Mit tegyek, ha láttunk egy férfit, aki átváltozott? Én magam sem értem, hogy mivé, folyamatosan rettegek tőle férfi létemre.

Figyelt kérdés
Vidéken élek. A két legjobb barátommal éppen az udvarunkon beszélgettünk, amikor a faluban élő fura középkorú férfi elment a ház előtt és bement az erdőbe. Éjszaka volt, gondoltuk poénból megnézzük mit csinál egyedül az erdőben. Nem ittunk semmit, teljesen józanok voltunk (nem is szoktunk inni). A férfi egy idő után megállt, négykézlábra emelkedett és ilyen fura szürkésszínű valamivé átváltozott majd egyszer csak eltűnt. Mintha kicsit meg is nőtt volna, amikor átváltozott, a feje megnyúlt és a ruhái is eltűntek. Az egyik barátom reflexből elrohant, nagy zajt csapott, de a férfi nem foglalkozott vele vagy csak szimplán fel sem tűnt neki, mivel olyan volt mintha transzba került volna. A másik barátom és én teljesen lefagytunk, konkrétan megdermedtünk a döbbenettől és a félelemtől még elfutni sem tudtunk. Nem merjük elmondani senkinek sem, félünk attól hogy bolondnak néznének minket vagy hogy biztos azt hinnék ittunk vagy drogoztunk. Azóta a faluban találkoztunk már a férfival, de szimplán csak átnéz rajtunk. Fura szerzet, nincs senkije, mindig is itt élt, senkivel sem beszélget. Azt sem tudjuk miből él vagy hogy mivel foglalkozik. Mi lehetett ez? UFÓ? Vagy mi? Mint mondtam folyamatosan rettegek azóta, mit tegyek? Nem fogom tudni elfelejteni, amit láttam. Elköltözzek? Még van fél év a suliból, utána megyek egyetemre, addig nem tudok elmenni innen. Kihez forduljak ilyen esetben, ha egyáltalán lehet? Mindenki hülyének nézne, az biztos.
2023. jan. 6. 08:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor a ferfi eltunt, de azert ottmaradt nem foglalkozott semmivel csak transzban volt. Kicsit santit a mese, kellene rajta dolgozni meg egy kicsit..
2023. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%
meg azt sem hiszem hogy nem volt senkinel mobil
2023. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
56%
Nincs jobb dolgotok?
2023. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Így a leírás alapján azt mondanám hogy átlagos falusi-erdei farkasember szellem.
2023. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Az átváltozás egy nagyon összetett spirituális folyamat, teljes transz kell hozzá. Mivel sem akkor, se utána nem reagált rád, valószínűleg tényleg nem tudja, hogy láttad. Ez így nagyon szerencsés szituáció lenne. Szinte biztos, hogy se az emberi tudata nem tud rólad, de valószínűleg az átváltozott tudata se.

Ennek ellenére ne keresd őt, semmiképpen se. És most egy darabig éjszaka ne mászkálj egyedül. Nem kell semmit csinálni, de kerüld őt, amíg csak lehet. Könnyű azt mondani, hogy "felejtsd el", de tényleg az lenne a legjobb, ne keresd a bajt és nem talál meg.

2023. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű vérfarkas, semmi több.
2023. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Transzban volt, majd utána eltűnt. Volt nálam telefon, de abban a pillanatban eszembe sem jutott levideózni, mint mondtam teljesen ledermedtem. A haverom úgyszintén, a másik meg szimplán elfutott.
2023. jan. 6. 10:54
 8/32 A kérdező kommentje:

5-ös!

Privátban vagy akár itt is tudnál kicsit bővebben írni az átváltozásról? Honnan tudsz ilyeneket? Találkoztál már ilyen esettel? Egyáltalán hogyan volt képes ilyesmire? Ezért is raktam UFO témakörbe a kérdést, fogalmam sincs hogy végül is mi volt az, amit láttunk.

2023. jan. 6. 10:57
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Miért ment volna az erdőbe átváltozni ha otthon is képes rá?

Mi az,hogy eltűnt..elsétált vagy elpárolgott?

Honnan tűnt el a ruhája,előtte levette vagy róla tűnt el?

Meg kéne kérdezni a boltost "mivel foglalkozik",vagy "miből él"..egy faluban nem lehet valaki ennyire láthatatlan..

Ha igaz a mese akkor a pasi nagyon is tudta,hogy figyelitek,egyébként a valóságban létezik ilyesmi a háttérhatalom köreiben...50-50% -os hibrid dns kell hozzá és gyakorlatilag 2 forma közül választhat..csak attól függ milyen a másik dns...leírásod alapján ez egy szürke..

2023. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%
Ez semmi én egyszer azt láttam, hogy egy kislánynak borjú feje nőtt!(:
2023. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!