Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már ufót? Történetek...

Ki látott már ufót? Történeteket várok

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 12:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
Nekem volt élményem, de nem rossz és nem a nagyszeműekkel. 10éve kézrátétellel meggyógyították a derekam, akkor mozdulni sem tudtam, azóta nem fájt :)
2010. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, kösz, hogy megosztottad.
2010. okt. 4. 13:33
 3/32 anonim válasza:
37%

én tegap este !!!

Az indiana jones - kristálykoponya című filmet néztem és egyszercsak ott volt a képernyőn , nagyon megijedtem ... :D

Természetesen ostobaság ... Nincsenek ufók , néphülyítés az egész , vagy igaz ? :D:D:D

2010. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Iden nyaron voltam satorozni a hegyekben,es 1 ejjel felkeltem ,h igyak vizet azutan visszabujtam az agyba de nem aludtam csak halgatoztam erre meglatok 1 eros fenyt ami a fakkozul jott ki . Nagy volt es mire a sator kozelebe jott volna kialudt a feny en kiszaladtam de semmi :S. Azutan meg nem tudtam aludni de nem felek ,mert nem biztos h UFO volt :D
2010. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
12%
Tévében már láttam!
2010. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
45%
Élőben még nem láttam, de nagyon sokszor álmodtam már ufókkal. Elég félelmetes volt.
2010. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
Az UFO Azonosítatlan Repülő Tárgyat jelent, nem azonos a földönkívüli életformával.
2010. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
33%
Csillaghulláskor becsapódott egy a kertünkbe :)) azóta is velünk lakik...Jól kijövünk egymással... A kutyakaja jobban bejön neki....
2010. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%
fostam egy olyat ami beterítette az egész WC-t és megjelent benne a szomszéd arca:O
2010. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

UFÓ-t bárki láthat, aki az eget fürkészi és egy olyan repülő objektumot észlel, amelyet nem tud azonosítani (végtére is innen az angol UFO rövidítés).

Igen, láttam már, nem is egyszer.

2010. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!