Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott -e már valaki ufót?

Látott -e már valaki ufót?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol, mikor, hogy nézett ki? És ha valaki akar akkor tehet fel képeket is vagy videót! köszi
2011. aug. 8. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beffőtes üvegben volt, 404 mutogatta. Video nincsen a Galaktikus Föderáció titkosította és elvitték 404-et is. Előszőr úgy volt kinyírják és felbérelték Patkánykirályt, de leütötte a biztonsági őr a pszichiátrián, így maradt a teleportálás. 404 most a Lumbuláni Királyságban van és a Gumimónikát próbálja ki.
2011. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Előző hónap közepén, moziban, hatalmas volt, de a szemei cukik.
2011. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem viccnek szántam eszt hanem egy értelmes válaszokat kérek koszonom :)
2011. aug. 8. 23:22
 4/11 anonim ***** válasza:
A tv-ben láttam párszor. Egyik Will Smith filmben így néznek ki: ( [link] A sci-fi irodalomban is gyakran acél kakaóscsigának ábrázolják.
2011. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazi ufó-t (földönkívüliek által irányított repülő tárgyat)

nagyon kevesen vagy senki sem látott.Ellenben azonosítatlan repülő tárgyat már nagyon sokan.

2011. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
múltkor találkoztam velük a parkba,elraboltak és megerőszakoltak hátulról...
2011. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én otthon Újhelbe egyszerre 4-el...
2011. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jah én láttam, régen volt, még biciklizni is elvittem! EZ HALÁL KOMOLY!


Állandóan a telefonért nyúlkált, valami íti nek hívták..

2011. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én igen, a szobámban egy hatalmas ablak van, és a tévé neki háttal helyezkedik el

egyik nap néztem a tévét, mikor arra lettem figyelmes, hogy egy csészealj szerű izé elrepült az égen, nagyon durva volt :S, soha többé nem akarok ilyet látni

2011. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem láttam hanem hallottam.


1 éjjel aludni szerettem volna menni, erre valami rerülő valami suhant rohadt közel a ház felett, és valami kör fényt is láttam. Nem aludtam egész éjjel mert 2 mp múlva leszálló hangot adott és elhallgatott.

2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!