Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt látható ma este az égen?

Mi volt látható ma este az égen?

Figyelt kérdés
Kb. olyan 18:45 fele lehetett amikor egy egy világító valami egy helyben állt. Alacsonyabban volt mint a csillagok. Sárga és néha piros színben világított. Aztán egy fél óra múlva eltünt. Nem akarok földön kivülizni ezért is kérdem meg hogy van erre valami racionális magyarázat. Főleg ugy hogy Elon Musk is írt ezzel kapcsolatosan Twitteren pont akkor amikor ez a jelenség látható volt. Én nem értek se a műholdakhoz és a többi űr cucchoz szoval nemtudom mi lehetett.

2023. febr. 12. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Csillagközi invázió az USA által lelőtt szivar alakú UFO-k miatt.
2023. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Az Uránusz meg a Vénusz elég jól látszott akkor, a színváltozást okozhatták légköri viszonyok, aztán meg befelhősödött.
2023. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg te is, mint oly sokan, egy olyan idegen űrjárművet láttál, ami a Delirium Tremens galaxisból érkezett hozzánk.
2023. febr. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszok
2023. febr. 13. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Háát, láttam máshol hogy megjelent egy-egy háromszög alakú -kb 7 méteres- hajtómű nélküli repülő tárgy, és ha jól értem, ilyet lőtek le amerikában.


Ezzel egy gondom van, -és nem vagyok boldog- ezek az USA által titokban 60 éve fejlesztett robotvezérelt szerkezetek, amiket egy lezuhant hajó technológiáját felhasználva fejlesztenek, és építenek. Az elmúlt évtizedek UFO ászleléseiért többnyire (nem mind) ezek voltak felelősek.

...és ami igazán gond, hogy ezekből már több száz van legyártva, és valamilyen konfliktusra tartogatva.

Csak remélem hogy nem kezdenek valamilyen kamu provokációs történetbe.

2023. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Navárjunk, te hol laksz? Ugyanazt a részét láttad az égboltnak, mint ELon Musk?
2023. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt láttam egy forumon, ez volt a lelőt objektum elvileg.

[link]

2023. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Természeti jelenség, titkos kísérleti eszközök, UFO.
2023. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam a Roswellben a lelőtt UFO roncsait, a roncsolhatatlan fóliát amit kézbe is vettem, a konzol egyes feliratos darabjait, kijelzőt ami szinte teljesen olyan mint amit mi használunk már és az élőlény rekonstrukciós mását is. De ez abszolút nem az volt amit írsz. Menj el, nézd meg és nem lesznek kétségeid.
2023. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!