Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg léteznek ufók, állítja...

Tényleg léteznek ufók, állítja a leszerelt vadászpilóta. Ő maga látta?

Figyelt kérdés

Az amerikai haditengerészet leszerelt vadászpilótája, Ryan Graves azt állítja, hogy szinte testközelből látott ufókat, amelyek olyan dolgokat tettek, amire a repülőgépe nem volt képes


A pilóták mindössze harminc méterre húztak el mellette, nem sokon múlt az ütközés. Graves hangsúlyozta, hogy a vadászpilóták nagyon szigorú kiképzésen esnek át, a gépek pedig a legjobb érzékelőkkel rendelkeznek, így pontosan tudják, mit látnak.


ELMONDÁSA SZERINT A LÉGI ESZKÖZ KÉPES VOLT HANGSEBESSÉGRE GYORSULNI, ÉS MOZDULATLANUL TUDOTT LEBEGNI 120 CSOMÓS SZÉLBEN (EZ A 4-ES KATEGÓRIÁJÚ HURRIKÁN EREJE). EZENKÍVÜL NEM AKADT RAJTA SEM LÁTHATÓ HAJTÓMŰ, SEM PEDIG BÁRMIFÉLE TERELŐFELÜLET, AMIKET A REPÜLŐESZKÖZÖK HASZNÁLNAK.

Az eszközök ráadásul egész nap működőképesek maradtak, szemben a vadászgépekkel, amelyeket újra kellett tankolni [link]



2023. márc. 2. 09:08
A kérdező szavazást indított:
igen. Ez igazolja az UFÓ-k létét. Látogatnak minket
talán. Lehet csak bekábítózott
nem. Ez csak kémdrón vagy meteorológiai léggömb volt
29 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
index.hu? Akkor biztos igaz! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤷‍♂️
2023. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

Igen, tényleg léteznek, 100+ millió ember látott már. Kb a világ bármelyik pontján ha azt mondod UFO tudni fogják hogy mire gondolsz, sokszor földönkívüli űrhajókat értve automatikusan az "azonosítatlan repülő objektum" alatt.

Valójában előbb voltak földönkívüli hajók az égen, mintsem ez az "UFO" meghatározás ki lett találva.

2023. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%

UFO :

a mysterious object seen in the sky for which it is claimed no orthodox scientific explanation can be found, often supposed to be a vehicle carrying extraterrestrials.

2023. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Az ember még csak nem is álmodott róla, hogy bármi fog az égen repülni a madarakon kívül, amikor már objektumok repkedtek, jöttek-mentek, integettek :)
2023. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%

Ez hazugság. Az óvodában megmondta a óvonéni hogy ufókák nem léteznek.


Ok az égben repked a bácsi dehát mit tudhat ő? Semmit.


Én jobban tudom mert én nem repülök az égen mert szkeptikuska vagyok.

2023. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Majd akkor elhiszem ha megérinthetem, beleülhetek. Addig ez is olyan mint a szellemek ez is látta az is látta stb.
2023. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
22%
Bár statisztikailag van más bolygókon is élet, kizárt hogy találkotunk velük. Olvas utána a nagy szűrő elméletnek, Fermi paradoxon. És ha jönnének sem így jönnének...
2023. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"Olvas utána a nagy szűrő elméletnek, Fermi paradoxon."


Ezek csak teoriák, sok száz van, van amelyik ismertebb, van amelyik nem, de mindegyik csak ötletelés.

Semmivel sem hitelesebb, mintha valaki itt azt mondja, hogy vannak itt földönkívüliek.

2023. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
18%
Ja majd bujkálgatnak több éve. Ez kb olyan mintha Colombus leskelődött volna évekig az indiánok után. Ezek is úgy jönnének mint Colombus leigáznának minket 1 nap alatt és csicskájuk lennénk. Addig jó amíg nem találkozunk velük.
2023. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
17%

Majd akkor elhiszem ha megérinthetem, beleülhetek"


Szóval amibe nem ülhetsz bele az nem létezik?

2023. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!