Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt a leleplezés: NASA-tudós...

Itt a leleplezés: NASA-tudós állítja, földönkívülieket őriznek Amerikában. Szkeptikus vagy még?

Figyelt kérdés

dr. Emery saját állítása szerint az amerikai űrkutatási szervezet, a NASA volt munkatársa - valószínűsíthetően asztrobiológusa –, nem kevesebbet állít, minthogy a külvilágtól hermetikusan elzárt nevadai katonai kísérleti telepen, az 51-es körzetben földönkívüliek maradványait őrzik.


Az „Area 51-nek"' 2013-ig egyébként még a létezését is letagadták az amerikai kormányzati szervek, de ekkor a CIA egy titkosítás alól feloldott dokumentumban hivatalosan is elismerte, hogy létezik az agyonhallgatott bázis. Philip J. Corso alezredes, az amerikai katonai hírszerzésnek az úgynevezett roswelli incidens kivizsgálásával megbízott tisztje a halála előtt közjegyző előtt tett nyilatkozatában ugyanazt állította mint „Mr. Emery", vagyis hogy földönkívüliek maradványait őrzik az 51-es körzetben. [link]



2023. márc. 10. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Őriznek ilyen UFO lényeket az 51-esbe
Tudatos kormányzati elterelés a háborúról
Ufós pénzt akar keresni a szenzációval
Én annyira szkeptikus vagyok, hogy az 51-es körzet sem létezik nemhogy ufók
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
NASA-tudós állítja, ő látta, hogy az oroszok robbantották fel a vezetéket. Ja, nem, a németek. Ja, az ukránok. Kiderült, hogy a földönkîvüliek.
2023. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

“a NASA volt munkatársa - valószínűsíthetően asztrobiológusa ”


De az is lehet, hogy gasztro Bea, a Győzike felesége.


Vagy ha nem, hát kisnyúl.

2023. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

"a NASA volt munkatársa - valószínűsíthetően asztrobiológusa"

Nekem meg a Feri mesélte, hogy a csaj a személyzeti budiban volt takarítónő. Nyilván rengeteg bennfentes infóhoz jutott onnan :D

2023. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nemtom kik a rosszabbak ezen az oldalon. Az incelek vagy az ufókutatók.
2023. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Minden lehetséges!
2023. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De semmi sem biztos!
2023. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nemtom kik a rosszabbak ezen az oldalon. Az incelek vagy az ufókutatók."

Én tudom. A femcelek meg az ateista materialisták. Na ők aztán igazi szétszivatott vakcinázott lúzerek. Őket lehet hülyíteni ezerrel.

2023. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4#-es!

Az incel ufókutató matatók.

Esőben a giliszták a földön kívüliek.

2023. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!