Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet, hogy egy azonosita...

Hogy lehet, hogy egy azonositatlan repülő tárgy (UFO) úgy lépte át a hangsebességet, hogy nem produkált hangrobbanást?

Figyelt kérdés

#UFO #misztikus #hangsebesség #hangrobbanás #Nincs ismeretünk #Átlépte
2023. márc. 12. 13:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
28%

Nem fejtek én ki neked semmit, még előtted a 7. osztály stb. Előbb kerülj megfelelő szintre.

Google a barátod. Ha nem ismered el az ufokat, akkor nyilvánvalóan eleve kötözködni jössz az ufo kategóriába. Nos ezt megtetted, mehetsz is.

2023. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
78%
Ha a fizika elmagyarázásához neked hitre van szükséged, akkor az a nagy helyzet, hogy a tudományok alapját sem érted.
2023. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
58%
Hitről csak te írsz. Hinni a templmba menj. Ide lekezelően írtál már az első megnyilvánulásban, utana meg te írsz magas lóról, a relációt viszont jól elismerted. De azért van mert te mentél a béka $€gge alá azonnal. Most már unalmas is vagy, nem csak $ötét. Ezzel be is fejeztelek.
2023. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nyugalom! Örizzétek meg a higgatsàgotokat!
2023. márc. 13. 11:10
 25/39 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen nyugodtan kapja, amit ad.
2023. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%

Én csak arra kértelek válaszolj a kérdésre, ha már szakértőként megjelentél. Én válaszoltam a fizikai és az ismert elméleti és gyakorlati technológiák függvényében.

Azt várnám, hogy akinek más magyarázata van rá, az is képes válaszolni a kérdésre érdemben.

2023. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
43%
27: Bővítsd az ismereteidet, 6-os fizika ehhez nem elég. Addig nincs közös alap sem tárgyban sem etikában (a kétszínűséged alapján).
2023. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
43%
26*
2023. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
64%

Tehát nem vagy hajlandó a kérdésre ávlaszolni.

Akkor minek vagy az oldalon? Megjelensz, beoltasz pár válaszolót aki a kérdésre válaszolt, aztán ennyi? Hasznos...

2023. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
43%

1. Te jelentél meg leoltani az eddigi valaszokat, köztük engem is.

2. Nem tudok valaszolnj neked az altalanos iskolai szinten. Még tanulj, hogy legyen miről beszélni.

3.folyamatosan csak csúsztatsz, csak ismetelgetsz.

4. Nem hiszel az ufokban, esek szerint az ufo rövidítés fogalmaval sem vagy tisztában, ami azonositatlan repülő tárgyat jelent magyarul. Tagadod az azonositatlan repülő tárgyak létét. Nem a valosagban élsz. Az elsődleges azonos platform ahhoz, hogy választ kapj a valóság lenne neked. Ezr nem tudod teljesíteni. A te rébuszos fantaziavilagodban, ahol nincs a hatodik osztaly feletti szint fizikaban és nincsnek azonositatlan repülő tárgyak, viszont van lekezelő infantilis csúsztatásokkal teli demagógia, nem tudok és nem kívánok veled eszmecserélni.

Írj egy kérdéskategóriát, hogy "nincsenek ufok" es ott a helyeden leszel.

2023. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!