Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A LED világítást, tranzsisztor...

A LED világítást, tranzsisztort, GPS-t & high-technológiát az UFÓ-któl kapjuk?

Figyelt kérdés
Ismeret, hogy a LED világításnak, a michrochipnek semmilyen előzetes tudása nem volt a Földön. Már máshol is azt hallottak, hogy ezeket UFÓ-któl kaptuk. Itt 17 percnél magyarázzák ezt. Vajon ebben is igazuk van ? Az Az általunk nem látható űrhajók https://www.youtube.com/watch?v=i4R1BBqgrJs

2023. ápr. 16. 16:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20%
Aki foglalkozott vele Roswellben, mármint az idegen technológiák visszafejtésein azt mondta hogy csak álltak előtte és egyszerűen nem tudtak mit kezdeni vele nemhogy megértsék a pontos működését. Állítólag a lézer és az optikai üvegszál az ami egy az egyben olyan mint nálunk, de az összes többi a ledfal, a microchip csak hasonló funkcióiban.
2023. ápr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
De nem volt meg a technológiai lépés tehát kaptuk a technológiákat?
2023. máj. 9. 17:14
 23/33 A kérdező kommentje:
Igen. 22-es megerősítelek. Valóban ezt mondták a feljegyzuések
2023. máj. 9. 17:14
 24/33 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező.


Most lett levezetve, hogy a technológia jóval régebben ott volt, csak más anyagokat (fémeket, gázokat) is felfedeztünk amelyekkel jobban és modernebben meg lehet ezt oldani.

EZEN MIT NEM ÉRTESZ?


Arról ne is beszéljünk, hogy a 23-as kommenttel saját magadnak válaszolsz.

Miért érzem úgy, hogy legalább 1 alternatív fiókod van és a saját hülyeséged nyomod előre?

Meg milyen feljegyzéseket olvastál?

2023. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%

A válasz a kérdésedre: IGEN, IGAZ!

A kőbalta készítését és használatát is az UFOk tanították meg az emberekkel, azelőtt csak markukban tartott kövekkel akartak vadászni.

2023. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
8%

Egyébként -bár ez lehet kicsit off - múltkor azon gondolkoztam, hogy fel tudnánk-e találnia tűzet.

Mert én már lassan nyugdíjas leszek, jövök megyek a világban, jártam sok országban, de olyat még nem láttam, hogy a villám belecsap egy fába, és az meggyullad.

Szóval elképesztően kicsi lehet az esélye, hogy ezt egy törzs így megtapasztalja, és megértse hogy mi a jelenség, hogy működik, és mi lenne a haszna, hogy kellene vigyázni rá, aztán meg magától rájönni, hogyan kell tüzet gyújtani.


Mert érteni kell hogy nagyon sokáig kell dörzsölni két száraz! gallyat, látszólag eredménytelenül, és utána taplót forgácsot, stb tenni rá, vagy kövekkel szikrát csiholni.

Nagyon bonyolult a tűz - a tűzgyújtás fizikája, hiába olyan egyszerű már nekünk.

Passz.

2023. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"de olyat még nem láttam, hogy a villám belecsap egy fába, és az meggyullad"

Szóval te nem láttad még, tehát nem látod valószínűnek.

Ignoranciából fakadó érvelés.

Plusz az emberek nem villámokkal csinálták a tüzet, hanem kövekkel.

Most miről is beszélsz? XDDD


"Nagyon bonyolult a tűz - a tűzgyújtás fizikája, hiába olyan egyszerű már nekünk."

Ha ötleted sincs, akkor persze, de ha adnék egy ősembernek pár ezer évet, akár véletlenül is felfedezné.

Az meg nem érv, hogy "elképesztően kicsi lehet az esélye".

Ez is az ignoranciából fakadó érvelésihiba.

De ha olyan kicsi az esélye, akkor legyél olyan szíves számold már ki.

2023. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes, hogy vannak nagyon tanulékony állatok, és eszközhasználók. Ők hogyan oldják meg? Jó, tüzet nem gyújtanak, az igaz. De pl. honnan tudja a macsk, hogy a drótkerítés alá gödröt kell ásni, és át tud bújni?

Vegyél egy 5 literes üveget. Tegyél bele egy egeret. az üveg mellé egy kígyót. Valószínűleg nem találkozott még ilyen edénnyel, de az egeret látja. Kaja. Meglepődnék, ha 5 perc alatt nem jönne rá, hogyan tudja megenni.

2023. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
7%

#31

Azzal nem segítesz, hogy sértegetsz és személyes kételyt keltesz.

Szóval megkérdezem újra.

Bárhol utaltam arra, hogy veled probléma van?

Bárhol próbáltalak ellehetetleníteni?

Egy szóval is írtam, hogy egy betűt várok válasznak?


HA nem tudod leírni, hogy hol volt a kommentem számodra sértő vagy mondjuk hangnemben elfogadhatatlan, esetleg hamis információt osztottam meg akkor az nem az én problémám.

2023. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
64%

Oké, szóval felfedtem a logikai hibát a gondolkodásodban és ez nem tetszik neked.


Egyéb objekció? :D

2023. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!