Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valahonnét be lehet szerezni...

Valahonnét be lehet szerezni aluminiumsapkát?

Figyelt kérdés

Olyat, ami megakadályozza, hogy az embernek kimossák az agyát. Persze tudom, hogy nem akarja senki, de azért jól jöhet egy ilyen sapka.


Ismétlem, tudományos jellegű a kérdés. Aluminiumfólia nem hiszem, hogy hatásos.


2023. máj. 1. 11:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Természetesen nem kell arra gondolni, hogy az ufók miatt kell.


Tudományosan megközelítve, ilyen sapkát lehet csinálni? Nincs rá szükségem, csak a biztonság kedvéért.

2023. máj. 1. 11:35
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha véletlenül, valaki tudja, hogy van ilyen sapka, akár ufószakértő, azért szívesen veszem a válaszát. Mégha nem is azért teszem fel a kérdést, mert félek az ufóktól.
2023. máj. 1. 11:36
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Alufóliából szépen kiformázhatod házilag - ízlés szerinti fazonban. Kb. 10 rétegből már nagyon tartós lesz, de ha igazán tartósra akarod, akkor a belsejét kirakod epoxigyantával átitatott textíliával!
2023. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A tudományokból átrakták ide. Nem tudom mért. De nem is lényeges.


Persze, tartósra szeretném, de a lényeg, hogy nagyon hatásos legyen.


Tudniillik, szemgödörből megállapítom, hogy valaki ufó-e vagy sem.

2023. máj. 1. 12:10
 5/18 A kérdező kommentje:
Szükség van a sapkára, a biztonság kedvéért. Esetleg, ha ufóboltban árulnak ilyet, annak is örülnék.
2023. máj. 1. 12:11
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

A második világháborús rohamsisak számodra ideális megoldást jelenthet. Próbálj meg netes bazárból beszerezni egy ilyen eszközt!


A Budakeszin lakó Szirmai Gábor úr is gyakran védte ilyesmivel a fejét veszélyes utazásai folyamán, ezért Bill Gates neologista álságosságai nem hatottak rá, és sikerrel megelőzte a társadalmunkat leigázó "billománia" elkapását.

:-)

2023. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%

"Olyat, ami megakadályozza, hogy az embernek kimossák az agyát."


Már elkéstél vele. Neked már fölösleges az alusapka.

2023. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem vicc! Az ufók itt vannak! Én mondom! Megismerem őket!


Nem volt könnyű. De sokat tanulmányoztam őket, és sikerült annyi tudást szereznem, hogy tudok következtetni. Biztos ezt a kérdést is lehallgatják.


Aki gátat próbál vetni, onnan tudni, hogy közel kerültél, és kényes témát tapintottál.

2023. máj. 1. 12:24
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket nem otthon szokták készíteni házilag, alufóliából? :D De én azt hittem, ezt mindenki csak poénból hordja.
2023. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Visszaveri a sugarakat.
2023. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!