Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az oka, hogy sokan nem...

Mi az oka, hogy sokan nem képesek különbséget tenni UFO és űrlény között?

Figyelt kérdés

Ha lehet is átfedés a kettő között, a két fogalom összemosása - szerintem - vagy tudatlanságot, vagy szándékos félrevezetést feltételez.


De lehet, hogy tévedek.



2023. jún. 13. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A köznyelvben ufóknak hívják a földönkívülieket, a "hivatalos" pedig U.F.O. -nak az ismeretlen repülő objektumokat.

Szerintem jól érthető épp melyikről van szó.

2023. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kólauborkával ***** válasza:
84%
Fura, hogy ezotériában van. Én sem tudom miért mosódik össze a kettő fogalom, de ostobának tartom aki nem tud különbséget tenni.
2023. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ABORG válasza:

hat az ufo az az amikor valakit fejbedobsz egy kovel es hirtelen o nem tudja mi az szoval az o szemszogebol azonositatlan repulo targy.

az alient meg meg senki nem latott valszeg mert ahoz hogy idejojjenek hajlitani kene a teret hogy a fenynel gyorsabban tudjanak utazni az meg azt feltetelezi hogy minimum 10ezer evvel elottunk jarnak technologiaba, de ha megis idejottek akkor meg hogy vennenk eszre oket ha nem akarnank?

olyan mesterseges intelligenciaval rendelkeznek ami kizarja a hiba lehetoseget arra pl hogy veletlen lezuhanjanak vagy kikapcsoljak az alcazast.

2023. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ABORG válasza:
42%

amugy meg mi az oka hogy valaki nem tud kulombseget tenni asztaliteniszben a hosszuszemcse meg a rovidszemcse kozott?

az hogy nem erdekelte soha az asztalitenisz es ezert nem nezett utana ebben a temaban a dolgoknak.

meglepodnel mennyi embert nem erdekelnek az ufok mivel ez egy haszontalan tema.

szerintem mennyel el es nezzel meg meg 1 osi idegenek reszt xd

2023. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy mert simán van jobb dolga az embereknek mint annyira foglalkozni vele hogy ja van különbség.
2023. jún. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!