Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A világ legaktívabb vulkánjána...

A világ legaktívabb vulkánjának belsejében van a Földönkívüliek dimenziókapuja egy szakértő szerint. Látod ennek realitását?

Figyelt kérdés

Nem egy n+1. kérdést szeretnék feltenni. Megfogott egy cikk és elgondolkozva rajta én látok benne realitást.


1 🔷 A vulkánok közelében, sokszor benne sokszor láttak UFÓ-kat, furcsa fényeket, nem evilági anomáliákat, ami arra utal van ott valami


2 🔷 Az űrutazás szinte lehetetlen csillagrendszereken keresztül, mivel Einstein relativitáselmélete szerint a fénysebességet elérni is végtelen energia kellene, ami nem áll rendelkezésre egy idegen civilizációnak sem. Túllépni pedig egyenesen lehetetlen, de akkor is visszafelé mennénk az időben. Nem viccelek! Ufológus vagyok. Olvastam fizikát


3 🔷 Az UFO-k valahonnan innen a közelről jönnek. Mivel nincsen lakható bolygó a Naprendszerben kézenfekvő, hogy egy dimenziókapun jönnek, ahol a téridő meghajlik és irgalmatlan távolságokat tudunk áthidalni egy Einstein-Rosen hiddal vagy ahogy csak a laikus fizikusok ismerhetik féreglyukkal.


4 🔷 Nagyon sok enegetikai anomália történik aVulkánok közelében és a Vulkán nagyon sok energiát termel, ami egy dimenziókapu működését energetikailag lehetővé teszi. Nem is kell messzire menni, hisz itt a Földön is vannak ilyen Vulkánok. Mindegy egybevág?


Jaime Maussan kutatási anyaga, interjúval [link]


[link]



[link]



2023. jún. 19. 18:55
A kérdező szavazást indított:
igen. Igaza van/lehet
Részben. Közelről jönnek, talán a Föld alól vagy a Marsról, Vénusztól
Innen a Naprendszerből, de távolabbról pl a Nibiruról ill. egy hatalmas itt állomásozó űrállomásról
Konvencionális űrutazással messzi csillagrendszerekből
Hát, nem is tudom....
9 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Elgondolkodtál egy ekkora ökörségen....Nincs jobb dolgod?Azt mondta egy szakértő hogy vulkán=ufók?
2023. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elolvastad az elemzést? Ismered a fizikát? Olvastál valamit a témában intergalaktikus űrutazásról?
2023. jún. 19. 19:14
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy írásban,elemzésben szerepel az UFO szó,az nálam automatikusan beindít egy védekező protokolt,ami megakadályozza hogy megnyissam-elolvassam.
2023. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ez a baj. Előítélet, diszkrimináció...
2023. jún. 19. 19:37
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
A Baromság a kérdés opció miért maradt le?
2023. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az beletartozik a hát nem is tudomba. De legalább amiket okfejtek olvassátok el, ha nem is tudtok angolul és nem nyitjátok meg a linket.
2023. jún. 19. 19:47
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

"Nem viccelek! Ufológus vagyok. Olvastam fizikát"


Akkor azt javasolnám, hogy olvasgassad még egy kicsit.

2023. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem lenne szabad elmondanom...szoktam chatelni a NORAD helyettes asztalosmesterének unokahugával,ő mesélte hogy a csillagkapu parancsnokság a mai napig működik 20 emelet mélyen a Chayenne hegység alatt.Azok a repülők amiket sokan látnak,tulajdonkép földön készült hibrid gépek,amiket az idegenek tervei alapján készítenek .Szerintem ez hihetőbb mint a vulkános teória...
2023. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

Jaj ez ilyen zoltánkvantumfizikus típusú kérdés.


Értem.

2023. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát kedves kérdező látom mennyire komolyan elhiszed amit írsz.


Sajnálom, de ezen nem lehet segíteni.

2023. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!