Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tegnap horgásztam és mikor felnéztem az égre akkor három fekete pöty repült az égen mik lehettek ezek? ufók?

2023. jún. 21. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg... madarak? Műholdak?
2023. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Madár biztos nem mert anyit láttam hogy kör volt
2023. jún. 21. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:

kör.

Hát ha elég messze van, kb minden pontszerűnek hat. Műhold simán lehetett akkor.

2023. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ufokurtato007 ***** válasza:
46%
Három fekete pötty valószínűleg gujmán felderítőegység. Persze, így ennyi információval nehéz megállapítani, de a fekete pötty, stimmel a gujmánoknál rendszerezett fekete konnyűcirkálóval.
2023. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek az Ufókban. Sok ilyen megfigyelés van amit leírtál
2023. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk abban nehéz nem hinni, hogy léteznek repülő dolgok amikről nem tudjuk mi....
2023. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk felvilágosultabbak valóban hiszen az UFO-kban, hiszen egymástól független hiteles beszámolók vannak egy jelenségről. Viszont a hétköznapi ember akinek az agyát a média kimosta, nem hisz idegen lények látogatásába. Mondjuk az is közrejátszik ebbe hogy lejáratják a témát sajnos
2023. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát de őszintén, ha 1 hiteles besázmolóra jut 20 kínosan lejárató, akkor mégis mire számítson az ember?

Elmentem horgászni, felnéztem, valamit láttam, mi volt az. Há' biztos ufókok. Igaz, az UFO kifejezést nem a földönkívüli, technológiailag fejlett lényekre, vagy az ő járműveikre használják, de mellékes, ufókok voltak.

meg a másik: MEGVAN a bizonyíték! Az XY mondta, hogy ő látott! Hogy hol a bizonyíték? Hát mondta, hogy látta, ez a bizonyíték.


És akkor az ember vegye komolyan azokat, akik ilyesmiket harsognak?

2023. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dronok lehettek, egyre többet lágni az utóbbi időben!!
2023. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ufókban nem hinni kell mert tényleg ott vannak.

A vita tárgyár csupán az képezi, hogy mik ezek és kik vezérlik őket.

2023. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!