Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik szerint UFO jelenséget...

Akik szerint UFO jelenséget lehet tapasztalni, mivel magyarázzák azt, hogy a földönkívüliek nem fedik fel magukat a nyilvánosság előtt?

Figyelt kérdés
Miért csak egyének látnak UFO-t, miért nem veszik fel a kapcsolatot a Föld nagyhatalmainak (USA, Kína) a médiájával a földönkívüliek, ha akarnak valamit?
2023. júl. 7. 21:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem akarok kritizálni senkit, csak felvetődött bennem a téma, egyszerű kíváncsiság. Nincs mögötte rosszindulat.
2023. júl. 7. 21:54
 2/53 anonim ***** válasza:
58%
Állítólag a vezetőinkkel már rég felvették a kapcsolatot. A kis ember nem tudhat erről az egészről mert akkor megváltozna mindenk. Kiderülne hogy a vallás sem igaz stb stb. Nyilván nem biztos hogy ez igaz, de én el tudom képzelni nagyon is.
2023. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
73%
miért érdekelné a földönkívülieket pl, hogy mi a kereszténység érdeke? Ha akarnának valamit tőlünk sztem nem kérdeznének rá, hogy bocsánat, szabad e? Legalábbis ha én egy jóval fejletebb civilizáció képviselője lennék pont leszarnám!
2023. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Justinianus ***** válasza:
75%

"Kiderülne hogy a vallás sem igaz"

Mert a vallásnak mióta kritériuma, hogy igaz legyen?

Sőt a lényege, hogy HISZ valaki valamit/valamiben, ami egyáltalán nem tűnik létezőnek...

(Épp úgy ahogy pl. az UFO-hívők is...)

2023. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
31%
Nem érdekli őket, de világosà válna minden nagy valószínűséggel. Az egész világ megváltozna. Csak egy példa volt a vallás. Kiderülne pl nem létezik halál meg még sok sok minden más. Ez által akinek szar az élete mind öngyilkos lenne ennek tudatában. De ez csak egy példa a sok ezer közül. Nem kell mindenbe bele állni. Az egész világunk megváltozna amit nem akarnak. Lehet hogy kozmikus törvény is tiltja ezt nekik. Nagyon sok oka lehet.
2023. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
66%
Fejtsd már ki létszi, hogyan következne a földönkívüli értelmes élet létezéséből, hogy a halál csak kamu?
2023. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
25%
Még annyi hogy a földönkívüliek tisztában vannak mindennel nem ennyire elmaradottak mint mi. Így szinte biztos hogy tudnák hogy a keresztény vallás kamu. Ami nem derülhet ki mert hatalmas pénz van ebben a vallásban, meg sok másikban is. Szóval drasztikus változások lennének.
2023. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
68%
B+ össze vissza hadoválsz minden baromságot..
2023. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
29%
Ha át adják a tudást akkor kiderülne hogy nem létezik halál. Csak egy testben vagy ennyi. Lehet a vezetőink tudják ezt is nem tudom. Az biztos hogy nem akarnak vagy nem szabad nekik drasztikus változásokat itt előidézni.
2023. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
3%
Nem, csak te vagy simán ostoba
2023. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!