Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen technológia darabjaira...

Idegen technológia darabjaira bukkant egy harvardi professzor. Földönkívüli eredetű lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 9. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Suhajdát meg nem találják a hegyen?

Ez marhaság szerintem.

2023. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

Legyetek Harvard tudósok előbb pöffeszkedő gyökerek mielőtt legyökereztek egy tudóst.

Kik vagytok ti? Alja okoskodó GYIK tudósok.

Semmit nem tudtok felmutatni és ironizáltok.

Buta barmok.

A tudós elmondta tisztán, hogy miért gyártott anyag és miért nem természetes.

Mert még ilyen sűrűségű meteorit nem találta el a Földet.

2023. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%

Bárcsak találna valamilyen bizonyítékot! Nagyon drukkolok neki, mert ez hatalmas felfedezés lenne. Viszont szerintem az, hogy a becsapódott tárgy a Naprendszerből származó meteoritokhoz képest kiemelkedően szilárd volt, egyáltalán nem bizonyítja, hogy idegen technológia terméke lenne. Ugyanis nem tudjuk, hogy más csillagok rendszereiben milyen fizikai tulajdonságokkal bíró meteorok (aszteroidák, kisbolygók stb.) fordulnak elő. Lehet, hogy (ex has) a vörös törpék körül a nagy sűrűségű és keménységű meteorok a tipikusak. Tehát szerintem egyelőre nem lehet mást tenni, mint várni és figyelni, hogy minél többet tudjunk meg a Naprendszeren kívülről származó objektumokról. Ha jól tudom, eddig három ilyen ismeretes:

1. Oumuamua: nagyon furcsa és nehezen megmagyarázható tulajdonságait figyelték meg.

2. 2I/Borisov üstökös: nagyon hasonlított a Naprendszerből származó üstökösökre

3. a szóban forgó meteorit: rendkívüli szilárdságú.

2023. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Legyetek Harvard tudósok előbb pöffeszkedő gyökerek mielőtt legyökereztek egy tudóst."

Nem tudom, de szerintem nem kell feényezőnek tanulnom, hogy megmondjam a fényezőmnek hogy rosszul végezte a munkáját.

Nem kell szülőnek lennem, hogy lássam a nyilvánvaló hibákat egy gyerek viselkedésében.


Sorolhatnám még.



"Kik vagytok ti? Alja okoskodó GYIK tudósok."

Szerintem itt senki sem adja magát ki tudósnak, max azok akik ilyenek mellett vannak.

Nulla bizonyíték van és valaki hasraütés szerűen mondott valamit.

Az hogy én ezzel nem értek egyet és nem tartom okos dolognak, ez nem személyes támadás.



"Semmit nem tudtok felmutatni és ironizáltok.

Buta barmok."

Bizonyítás teher azon van, aki kijelent bármi hasonlót, mint pl. ami a kérdés.


Tudod mi a logikus dolog ilyenkor?

Nem hiszem el, amíg nincs egyértelműen bizonyítva.

Ez nem azt jelenti, hogy azt gondolom lehetetlen.


"A tudós elmondta tisztán, hogy miért gyártott anyag és miért nem természetes."

Nem találok a lapon forrást.

Esetleg tudnál segíteni ezügyben?


"Mert még ilyen sűrűségű meteorit nem találta el a Földet."

Ez érdekes logikai hiba.

'Eddig nem történt meg, tehát lehetetlen.'

Ez eléggé buta kifogásnak hangzik.

2023. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!