Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha holnap az USA bejelentené,...

Ha holnap az USA bejelentené, hogy lehet menni földönkívülieket nézni, kommunikálni velük stb.. akkor szerinted az mennyire változtatná meg a világot?

Figyelt kérdés

Tehát, ha lennének videók, fotók valódi lényekről akik éreznek mint mi, fejlettebbek és kommunikálni is lehetne velük stb..


Mit csinálnál másnap pl. munkahelyeden? Pl hogyan reagálnál a kollégádra aki szídja a politikusokat, vagy bármi látszólag kicsinyes, szűklátókörű problémát közöl veled?


Lenne egy érzés benned, hogy húúú most valszeg fel kell mondanom, és tényleg azt csinálni amit a szívem mélyén szeretnék, vagy tovább csinálnád a pénz keresést, ami nem egy nemesebb cél érdekében zajlik, csak ,hogy legyen nyugdíjad, közbe meg a napjaid úgy telnek el, hogy nem élvezed azt amit csinálsz?


Erre milyen hatással lenne?


2023. aug. 6. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy élném tovább az életem, mint addig.
2023. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Utánamennék ezeknek a híreknek, ha tényleg valósak.
2023. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg jó érzéssel töltene el, de ugyan úgy élném tovább az életem. Emellett pedig ha ez tényleg így lenne, nem nagyon nézném őket, mert nem cirkuszba akarok menni. én sem élvezném ha engem zárnának be és mutogatnanak
2023. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Semmi nem változna.Egy időre felkapná a média,de az életünket nem változtatná meg.
2023. aug. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%
Biden fogad látogatókat ? :-D
2023. aug. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
A többség élete ettől semmiben sem változna, valószínűleg.
2023. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Jót röhögnék rajta, mint most ezen a debil kérdésen! XD
2023. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Kólauborkával ***** válasza:
25%
Nekem mutogathatnak fényképeket, meg videókat. És közlöm, hogy jó CGI…
2023. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire. Amikor neves híroldalak bejelentették, hogy idegen űrhajó lehet a Naprendszerben, a világon senkit nem érdekelt, sőt a legkevésbé olvasott cikk lett annak ellenére, hogy mindenhol címoldalra került.
2023. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Arról beszélek, hogy elkezdődne, az, hogy világszerte, lehetne menni megnézni őket, kommunikálni velük. Nem mint egy állatkertben, hanem mondjuk valamilyen oknál fogva idejönnének, és érdeklődnének az emberek felé, és ez miatt


Nem CGI lenne, hanem valóság, úgy értendő a kérdés


6.

De hogy hogy nem?! Szerintem csak nem értik az emberek az esemény tényleges következményeit, nem gondolnak bele, szerintem csak ezért mondják, de amint tényleg megtörténik, az mindent megváltoztatna, szerintem legalább is


Lehet pont ezért nem történik meg, mert akkor mindent megváltoztatna, és az ember még nem áll készen erre kollektívan

2023. aug. 7. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!