Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha elrabolnának a földönkívüli...

Ha elrabolnának a földönkívüliek és tudnál velük kommunikálni, mit mondanál neki vagy mit kérdeznél tőlük?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy itt vannak-e ,nem vagyok UFO-hívő,de képzeljük el,hogy itt vannak és éppen téged visznek el...
2017. szept. 19. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
- Szoktatok gyakorizni?
2017. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Hogy szeretik-e a hagymás babot. Meg tudják-e, hogy én vagyok Pacal király, s feltaláltam az örökmozgót.

Erre az ufók adnak egy szurit, amitől kicsit megnyugszom.

2017. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán értem a lepontozást. A kérdés szubjektív véleményekre kíváncsi, amelyre becsülettel megfeleltem.
2017. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
54%
megkérdezném tőlük hogy mennyi mindent tudnak rólam. Kíváncsi lennék, van e minden emberről adatlapuk :3 13/l
2017. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
* adatlapjuk
2017. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én először is tisztáznám velük, hogy pacifista vagyok, és megkérdezném tőlük, hogy barátkozhatnánk-e.


Azt is megkérdezném, hogy miért nem barátkoztak előbb velem és utána miért nem ajánlották fel az űrhajókázást, miért kellett ahhoz elrabolniuk, mert miután összebarátkoznánk minden szó nélkül mennék én is velük űrhajókázni. :)


Megkérdezném tőlük, hogy mit szeretnének. Utána több kérdésem is lenne, pl. hogy lehet megtanulni a telepátiát, és hogy hogy működik az űrhajó, amivel utaznak. Szeretném megismerni a kulturális gondolkodásukat. Szeretném tudni, hogy ők milyen bölcsességet, jó tanácsot szeretnének elmondani az emberiségnek. Utána beszélgetnék velük több mindenről. Pl. hogy nekik milyen szükségleteik vannak, mit esznek, mit isznak, alszanak-e. Van e náluk szerelem, párkapcsolat, család, és stb.

2017. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Megkérdezném, hogy mennyibe megy náluk a herbál.
2017. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezném, hogy mit csináltak Pataky Attilával?
2017. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Azt, hogy mégis "mi a fészkes fenének rabolta el engem?!!! " Aztán fel jelenteném őket. De amúgy sem úszkálok a pénzben, szóval...inkább raboljanak el mást.
2017. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Megkérdezném tőlük, hogy mi az utolsó kívánságuk!
2017. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!