Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez Ufo lehetett?

Ez Ufo lehetett?

Figyelt kérdés
Mivel kicsit messzebb dolgozom az otthonomtól, így biciklivel járok be. Minden nap hajnali 4 kor indulok munkába. Az egyik hajnali napon, amikor munkába igyekeztem köd volt. Épp egy kihalt több hektáros kukorica ültetvény közelében haladtam a bicikli sávban, amikor az előttem lévő hegyek egyikénél egy erős fényt láttam mozogni. Először azt hittem valamelyik házból jön a világítás, de gyorsan elhessegettem mert arra felé nincsenek házak csak kukorica és lucerna földek. Főleg a hegyen nincsenek...megálltam a biciklivel és akkor az a fény még hatalmassabb lett, beterítette legalább a hegynek a felét. A fény színe fehér volt,és legalább 1 kilométer hosszan elnyúlt. Aztán a fény ketté vált és egy valami szállt fel majd eltűnt. Azután nem sokra rá követte a másik is. Bár az alakját a jarműnek nem láttam mert messze volt, de biztosan nem repülő volt mert a fény tényleg hatalmas területet ölelt fel, és mint mondtam vakító fehér volt. Szerintetek Ufo lehetett?

2023. aug. 17. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Ha repült, és nem tudtad beazonosítani, azt hívják azonosítatlan repülő objektumnak, vagyis ufonak, igen.
2023. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Semorgoziták voltak igen. Megzavartad őket gabonakörkészítés közbe.
2023. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!