Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az nem számít összeesküvés...

Az nem számít összeesküvés elméletnek, hogy a hatalom az ufókkal el akarja terelni a figyelmet valamiről?

Figyelt kérdés

Csak az, hogy ha el akarja titkolni a földönkívüliek létezését?

Az, hogy egy ekkora összeesküvést összehangoljanak világszinten nem ugyanannyira lenne nehéz mint eltitkolni az idegeneket?

Csak sokszor nem értem a szkeptikusok gondolatvilágát.


2023. szept. 18. 10:14
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

20


Nem nekem te ökör.

A Pentagon beismerte, hogy hiteles a felvétel és, hogy piramis alakú tárgyak vannak a felvételeken.


Akkor nekem mit kell bizonyítanom?

Neked kell bizonyítanod, hogy a Pentagon hazudik.

2023. szept. 18. 15:41
 22/34 anonim ***** válasza:

"TE állítod, hogy gúla, hogy idegen lény, hogy ez a felvétel nem hamis, stb. NEKED kell mindezt bizonyítani."


Tehát amikor valaki készít egy felvételt, és megvizsgáják a szakértők a valódiságot, akkor tulajdonképp nem is ők szakértik meg, hogy hamis-e, hanem a készítőt kötelezik, hogy bizonyítsa a valódiságát? Így sosem lesz valódi egy felvétel.

2023. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
59%

"A Pentagon beismerte, hogy hiteles a felvétel és, hogy piramis alakú tárgyak vannak a felvételeken."


Nem. Elismerte, hogy a felvétel valódi. Ennyi történt. A felvételen látható objektumhoz semmilyen kommentárt nem fűztek.

2023. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először azt kéne bizonyítani, hogy mit ismert el a Pentagon, mert ezek szerint nem is ismerte el a gula alakot
2023. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

24


De igen. Hiszen háromszögek nem tudnak röpködni.

2023. szept. 19. 13:50
 26/34 A kérdező kommentje:
A háromszög az síkidom. Elemi iskola…
2023. szept. 19. 13:51
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

25,26

Hol beszéltem háromszögekről? Azt mondtam, hogy azt kéne alátámasztani, hogy tényleg mondott ilyet a Pentagon. Mert ha nem mondott, akkor nem állíthatod, hogy mondott, teljeses mindegy mennyire logikus lenne, amit mondhatott volna. Érted, hogy mire gondolok

2023. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

27


Például a linkelt videóban?

Megnézted?

Nem!

Kettes, ülj le!

2023. szept. 19. 21:00
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

A csávó az nem a pentagon embere. A riporter annyit mondd, hogy a videó valódiságát erősítette meg a Pentagon. Szóval nem látom, hogy hol mondja a Pentagon, hogy piramis alakú.

Egyáltalán milyen felvétel ez? Miért ilyen zöld minden?

2023. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

29


A 29 még az éjjellátó technológiákkal sincs tisztában.

2023. szept. 19. 22:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!