Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k azt akarják, hogy az...

Az UFO-k azt akarják, hogy az emberek ne higgyenek bennük. Akkor tehát az, aki nem hisz bennük, az ő kottájukból játszik?

Figyelt kérdés
Ezen felül: ha valaki nem hisz az UFO-kban, az pont bizonyíték arra, hogy látogatják a Földet, hiszen ők akarják elérni, hogy az emberek ne higgyenek bennük (sikerrel).
2023. szept. 28. 14:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

az univerzumban más bolygókon is van civilizált élet, ezt matematikai alapon már bizonyították.


de nyugodjál le, nem látogat ide senki, bizonyos fizikai korlátok 100.000 év múlva sem lesznek áthághatók....

2023. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1 - Pont ezzel a kommentel bizonyítod, hogy látogatják a Földet. Hiszen ők nem akarnák, hogy ebben higgy.
2023. szept. 28. 14:42
 3/26 anonim ***** válasza:
18%

Ezek szerint ha azt állítom, nem vagy képes gondolkodni, te meg az ellenkezöjét állítod, akkor te azt bizonyítod, amit én akartam az állításommal?!?!?!


Eleve honnan akarod tudni, mit akarnak a földönkívüliek?

2023. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3 - Az azt bizonyítja, hogy valamilyen szinten kontaktan vagyunk, hiszen kijelentéseket teszünk egymásról. Hmm... az UFO-k esetén is pont ezt bizonyítottad be. Érdekes, nemde?


"Eleve honnan akarod tudni, mit akarnak a földönkívüliek?"

Nyilvánvaló, nem kell hozzá sokat gondolkodni ;) Ha akarnák, megmutatnák magukat, úgyhogy ez owned!

2023. szept. 28. 15:11
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

"Hiszen ők nem akarnák, hogy ebben higgy."



Honnan tudhatnánk, hogy mit akarnak vagy mit nem? Kifejtették neked?

2023. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

És ha csak egyszerüen nincsenek? Akkor szóba sem jön, hogy nem akarják magukat megmutatni.

De nyílván ezt nem vagy képes felfogni, ez az eddigiekböl is kiderül, logikusan gondolkodni képtelen vagy.

2023. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Feltetted magadban, ma kiírsz egy tucat értelmetlen kérdést????
2023. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%

Én is marhára szeretném ha jönnének, de semmi jele ennek.


Csupán feltételezel dolgokat, amiket utána tényként fogadsz el, ez nem más, mint önbecsapás...

2023. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

Mondasz valamit, mert gyerekként láttam kottát, játszottam is belőle.

Marhaság.

Téma akkora ostobaságot tükröz, mintha direkt szívatnád az embereket. De nem ismerem ezt a nicket, hogy nálad ez alapállás vagy csak hülyülsz.

De viccnek is gyenge.

2023. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%

"Az UFO-k azt akarják, hogy az emberek ne higgyenek bennük. "


Ezt ők mondták neked, vagy csak a hangok voltak?


"Ezen felül: ha valaki nem hisz az UFO-kban, az pont bizonyíték arra, hogy látogatják a Földet, hiszen ők akarják elérni, hogy az emberek ne higgyenek bennük (sikerrel)."


Nade ha nem akarják, hogy higgyünk bennük, akkor neked miért mondták ezt el? Hiszen ha el is mondták, akkor ugyebár simán törölhették volna is belőled.


Tudom, hogy én is az ő kottájukból játszom, nade ha tudom, hogy az ő kottájukból játszom, akkor én most hiszek bennük, vagy sem? Ha hiszek, akkor nem érték el a kívánt eredményt. De ha nem hiszek bennük, akkor csak onnan tudhatom, hogy az ő kottájukból játszok, ha téged hülyének gondollak. Most akkor?...

2023. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!