Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Arra mért nem gondol senki...

Arra mért nem gondol senki sem, hogy az összes általunk ezoterikusnak vélt dolog, valójában UFO technológia, amit az emberi tudomány még nem fejtett meg?

Figyelt kérdés

Pl. a tudomány nem ismer módot arra, hogy egy elhunyt ember lelkével beszéljük. Mivel az UFO-k tudománya fejlettebb, mint a miénk, ezért lehet, hogy nekik van erre módszerük.

Ugyanez az agykontrollal. Lehet, hogy az UFO-k már kifejlesztettek erre egy szuper módszert, amit mi még nem fejtettünk meg.

Szóval valójában nem is természetfeletti dolgokról beszélünk az ezotéria alatt, hanem UFO technológiáról. Hoppá!


2023. okt. 18. 12:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok a fenébe, ez vagy tényleg retardált, vagy szimplán az oldal egyik legszánalmasabb trollja. Értelmes választ latjáok hogy felesleges tőle bármire is várni.
2023. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
94%

#50 Én remekül szórakozom. :) Bár tényleg bevallom, hogy kezdem kicsit szemétnek érezni magam, amiért szellemi párbajt vívok egy fegyvertelennel.


Nem te tehetsz arról, hogy kevés volt az oxigén. Ha egy kicsit jobb ember lennék, most párás szemmel, mosolyogva simogatnám a buksidat és mondogatnám, hogy igen, így van, igazad van. Hogy te milyen okos vagy! Nahát! És erre mindre egyedül jöttél rá?! Húúúú!!! Ez igen!


De nem vagyok ennyire jó ember.

2023. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
#51 Jó, de lábattörölni remekül lehet benne. :) Másra úgysem jó.
2023. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Húha, úgy látom, nagyon stresszes ma a szkeptikus team ;)))

"Én remekül szórakozom."

És ennek az a legjobb jele, hogy erről mindenkit győzködni próbálsz ;)

HOPPÁ!

2023. okt. 18. 18:16
 55/60 anonim ***** válasza:
29%
#54 Nézd, itt nincs már miről beszélni. :) A védhetetlen ostobaságaidat elengedted - örülök neki -, érdemben már nem reagálsz semmire, amit nem csodálok, hiszen sarokba vagy szorítva. Én értem, hogy itt hoppázgatsz, meg bután vigyorogsz, próbálsz valahogy belénk kötni, de igazából annyira erőtlen az egész... Te itt ki lettél filézve, ezt nyilván nem könnyű beismerned - bár a fel- és beismeréshez meg nyilván szükség lenne ahhoz, hogy képes legyél összefüggéseiben látni és felfogni dolgokat, amit te ugye már a születésed pillanatában elbuktál. :D :D Hoppácska :D Én tényleg sajnállak.
2023. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

"itt hoppázgatsz, meg bután vigyorogsz"

" :D :D Hoppácska :D"

Ekkora öngólt még sosem láttam!

OWNED xDDD

2023. okt. 18. 18:35
 57/60 anonim ***** válasza:
75%
#56 És nem veszed észre, hogy tükröt tartok neked! :D Persze, számíthattam volna erre, hiszen ez feltételezett volna rólad némi intelligenciát. Én rontottam el, belátom. Ha most leírom, hogy ez részedről volt öngól, remélem nem sül ki az agyad, az oda-vissza pattogó az öngóllabdától. :D Bár nem hiszem, hogy történne benne kár a jelenlegi állapotához képest. :D
2023. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

"És nem veszed észre, hogy tükröt tartok neked!"

Ó, hát ismét veszítettél, hiszen újra magyarázkodásra kényszerültél :)))

Csúnya szilvásbukta!

2023. okt. 18. 18:47
 59/60 anonim ***** válasza:
72%
#58 Veszítettem? Nem tudtam, hogy társasozunk. :) Vagy miben veszítettem? De tudod mit? Nem is érdekel. Feleslegesen magyarázok egy agyhalottnak és már unom is, a mókás részen túl vagyunk. Azért egy videót majd dobj a youtubra arról, ahogy örömödben körbeugrálod a szobát, majd odaszarsz a közepére :D :D Te szegény. :D
2023. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
59 - Hehe, gyorsan feladtad! Nem csodálom, hogy megfutamodsz, érvek elfogytak :DDD
2023. okt. 18. 19:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!