Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Jeti/Nagyláb/Fanyűvő/stb...

A Jeti/Nagyláb/Fanyűvő/stb valójában nagy méretű, majomemberre emlékeztető intelligens (és technológiát alkalmazó) földönkívüli fajba tartozó élőlény?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
21%

Nem tudom a kérdező elgondolkozott-e rajta, hogy űrtávcsöveinkkel 10 milliárd fényévre ellátunk. A legősibb galaxisokat vizsgáljuk. Parallaxis alapján 100 fényéven belül bármit megmérünk, egzobolygókat fotózunk le szó szerint.

Erre idejön ez a paraszt, és azt kérdi, földönkívüli-e egy tudományosan nem létező valami tulajdonosa :)

2023. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Bár annyian foglalkoznának a ténylegesen meglévő fajok kipusztulásával, mint a nem létezők felkutatásával.
2023. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
mindenképp 💀
2023. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
6%
Hogyne, ürhajóval érkeztek, véletlenül sem az emberi agy szüleményei ezek
2023. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Kihagytad nessyt és a csupakabrát.
2023. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 UlfOrmson ***** válasza:
44%
És természetesen mind a Badacsonyi görényemberből alakult ki🤣
2023. máj. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Na meg ugyi ott van a koponyanyimonyó.
2023. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

Én láttam egy dokumentum sorozatot a Discovery Channelen azt hiszem Ancient Aliens volt a címe. Amit abban hallottam úgy vélem igaz. Az evolúciós fejlődést tekintve nem az embernek kellene itt lennie, hanem egy Yetihez hasonló lénynek.


Az embernek nincsen szőre a testén, míg az összes majomnak van. Túl gyenge a gerincünk. Túl fájdalmas a szülés stb. Nem illünk bele a tendenciába. Minket egy földönkívüli faj nemesített fel. Ezért sokkal vékonyabb, fehérebb a bőrünk stb. Ha a Földi evolúciót nézzük, akkor a Yeti az ami itt fejlődött ki és a legfejlettebb lény ami valóban itt alakult ki

2023. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
#8 Ha valaki innentől csodálkozik, hogy lehet a NER 13 éve hatalmon, csak megmutatom neki a válaszod.
2023. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
#9 Dr Ellis Silver ökológus professzor írt erről könyvet. Tudósok, kutatók vizsgálták ezt az elméletet míg dokumentumfilm nem lett belőle [link] [link]
2023. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!