Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most, hogy már a hivatalos...

Most, hogy már a hivatalos álláspont is azt mutatja, hogy az USA kormánya kapcsolatban áll földönkívüli fajokkal, miként fog megváltozni a világ?

Figyelt kérdés

[link]


Hoppá!


2023. okt. 24. 09:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Minden második mondatban benne van, hogy "állítólag", és az egész egy ember nyilatkozatára épül. Neked ez hivatalos álláspont? 🤦
2023. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 nem, az hoppá.
2023. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 - Látom, nem olvastad el a cikket. Owned!
2023. okt. 24. 10:05
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem unod még?
2023. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez most hanyadik fiókod?


Csak hogy előre tudjuk, a következő felhasználóneved mi lesz?

2023. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legyünk túl rajta:

Owned, powned, szilvásbukta.

2023. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
#5 A következő neve szerintem Csillámfingfelhő lesz.
2023. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hivatalos álláspont épp hogy nem is utal ilyesmire.
2023. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
54%

Èn sokàig hittem a földönkìvüliekben, noha soha nem talàlkoztam velük.


Egy időben àllandòan bele àstam magamat a tèmàban. Videòkat ès cikkeket olvastam. Aztàn törtènt pàr dolog az èletemben. Okyan dolgok döltek meg amikben szentül hittem..


Ettől kijòzanodtam ès ràjöttem, hogy iszonyatosan befolyàsolhatò az ember. Magamròl persze azt gondoltam, hogy èn nem.


Soha senki nem bizonyìtott be mèg semmit ezekből a mendemondàkbòl.

Egy egèsz iparàg èpült arra, hogy olyan izgalmas dolgokat ìrjanak amit az emberek hallani akarnak..


Sajnos èn is bekajàltam ezt, de ma màr tudom, hogy ez az egèsz hazùgsàg ès egyesek jòl meg èlnek ebből.


Pl mikor a Trump elvesztette a vàlasztàsokat milliok mondtàk, hogy jön egy nagy bejelentès ès Trump marad az elnök.


Amerikàban èlő magyarok èlő adàsokat adtak a youtubeon ès mondtàk, hogy na majd most jön a nagy bejelentès.. ès a vège mi lett? A nagy pofàra esès..


Pedig mondtàk, hogy biztos foreàsbòl van az informàciò..

2023. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell olyan messzire menni. Magyarországon is mindig mondják, hogy megdöntik a kormányt. Ott is mindig pofáraesés van.
2023. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!