Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t láttam 1999-ben a...

UFO-t láttam 1999-ben a nyáron Fadd-Dombori-n?

Figyelt kérdés
Régen mikor gyerek voltam majdnem minden nyáron voltunk Fadd-Dombori-n, és így volt ez 1999-ben is amikor a napfogyatkozás volt.Történt egyik nap késő délután sötétedés előtt (nem a napfogyatkozás napján), hogy kint voltam az édesapámmal a kezében fogott és arra lettünk figyelmesek, hogy elrepül felettünk egy repülő csészealj és nem azért hívom csészealj-nak mert mások is így hívják hanem azért mert úgy nézett ki.Tisztán emlékszem, ahogy mozgott, egyenes irányban haladt és közben forgott magában.Nem nagyon beszéltem erről senkinek az elmúlt 24 évben de ahányszór megemlítem apámnak (3-4-5 évente) mindig mondja, hogy emlékszik rá és ő is látta.A kérdésem az lenne, hogy akik akkor 1999-ben ott voltak Fadd-Dombori-n vagy a közelben ti láttatok ebből valamit vagy valami szokatlant? (A kérdést nem kitalálom és nem viccelni vagy szórakozni akarok.)

2023. okt. 29. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha repült, és nem tudtad beazonosítani, azt hívják UFO-nak, igen. Illetve újabban már UAP-nak.
2023. okt. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
19%
Én is ittam már annyit...
2023. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem emlékszem arra a nyárra,tök régen volt.
2023. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Inkább az akkor még a fénykorában lévő és bőven működő El Palacio diszkó fényeit láttad. Az bizony fényes volt, forgott, és igen, az égre vetítették. Sokan jártak oda a környező településekről.
2023. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem ufó volt, hanem egy időutazó drón. Sajnos csak ilyeneket tudunk(/lehet?) visszaküldeni.
2023. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem Fadd-Dombori-n, hanem Fadd-Domboriban láttad.
2023. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaki átdobott felettetek egy frizbit. Minden stimmel, ezt láttad.
nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ufokurtato007 ***** válasza:
0%
Igen, gujmán felderítőegység tagjait láthattad. Köztudott, hogy 1999 december 31. éjféle után az újévezred kezdetén megakarták támadni azt a környéket, hogy a Fadd-Dombori üdülővizét lecsapolva energiát termeljenek amiket anyahajók, könnyűcirkálók készítésére akartak felhasználni amit biztosítottak volna egy gujmán-krixkraxi előretolt hadsereg támaszpontjának felállításával.
nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!