Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1999.07.01 születtem férfi nő...

1999.07.01 születtem férfi nő 1992.01.29 mennyire illünk össze szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 22:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Rossz kategória valaki jelentse!
2022. júl. 12. 22:58
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Rák és vízöntő nem illenek össze de jól megértjük egymást!
2022. júl. 12. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha akartok járni, akkor jöjjetek össze. Ha nem, meg nincs összhang, meg ilyesmi, akkor ne. :)


Számok alapján, bevallom, nem tudom,mennyire illetek össze.

De , ha úgy nézitek, hogy müxik, müxik ez köztetek, egyhullámhosszon vagytok; meg satöbbi, akkor az tök jó . :)

2022. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Vadidegenektől azt kerdezed 2 datum szerint, hogy mennyire illetek össze ?

Szerintem TI tudjatok a legjobban.

Nemvagy komplett kerdező de komolyan, meg is valaszoltad, hogy jol kijosztok akkor meg mi a kerdes ?

2022. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a korotokkal van baj barátom
2022. júl. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Horoszkóp ellenére ha jó az összhang köztetek, akkor az úgy jó. Ne a horoszkópot nézzétek, mert ha olyan jegyű jön össze egy olyan x jegyűvel, az még nem vétek és nem ítélet.

Valahol ez a horoszkóposdi egy kicsikét emberkáramlás is.

Szóval csak az számít, nem több, hogy jó legyen közöttetek az összhang.

2022. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
A Vizöntő olyan kb mint az Ikrek. Katasztrófa egy vízjeggyel.
2022. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 Vizöntő pasim volt, az egyik ghostingolt 2.randi után...( akk még nem volt neve, csak nem vette fel a telefont), a másik meg előadta a hősszerelmest, aztán kiderült hogy barátnője van , aztán ő is gyorsan eltűnt.
2022. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A napjegy alapján megmondani baromság, de akkor beállok a sorba, sajnos a kérdezőnek rák napja van, így hajlamos szubjektív érzelmek alapján ítélkezni, illetve szereti a drámákat és az érzelmeket kihajtani a párjából. Nem megoldás párti és nem is szeret haladni a céllal, az kifejezetten ellenszenves neki. Inkább nyalogatja a kis sebeit, manipulál, játszmázik, meghátrál, nem egyenes.

De ezek mellett nagyon empatikus és gondoskodó. Sokan angyalnak fogják látni. Környezetfüggő melyik énje jön elő. Érzelmi kapcsolatokra vágyik, de a vízöntő partner erre nem alkalmas, mert csak fulladva fogja magát érezni a kérdezőtől mert az érzelmekkel fogja terhelni.

Ez csak napjegy jellemzés volt, ha nem ismertél magadra, nem meglepő amúgy. Nézd meg a többit is kérlek.

2022. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!