Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan jönnek a fehér idegenek...

Honnan jönnek a fehér idegenek ? Egy kis infóra lenne szükségem, mert a neten igen nagy a keveredés.

Figyelt kérdés
Tegnap este már majdnem elaludtam és láttam valami furát Hullámzott a tér és egy fehér idegen nézett engem, olyan volt mintha víz mögött lett volna. Tipikus vékony karok, test és mikor elfordította a fejét akkor láttam, hogy hátrafelé nyúló nagy koponyája van. Ha valaki tudna esetleg infót adni, örülnék neki.

2023. okt. 30. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ukrajnából pl elég sokan jöttek az elmúlt évben.
2023. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Hollandiából és Németországból nyugdíjasok.
2023. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
A kis szürke idegenekkel vigyázz gonoszak, emberevők. Fizikailag a Mars holdján vannak jelen a Phoboszon. A phobosz2 űrszonda amit e hold feltérképezésére küldtek lefotózta és képet küldött a földre a hatalmas csészealj alakú anyahajóról mielőtt megsemmisítették. Ezeknek a kollektív tudata a JHVH nevű entitás ami a 3 rabszolgavallás "istene". Aleister Crowley okkultista kapcsolatba lépett vele meditációkon keresztül, le is rajzolta JHVH-t, egy szürke idegent rajzolt le. Nem tudom hogyan győzhetőek le sajnos.
2023. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3as. Utána olvastam és megtaláltam a fotót is, érdekes írás. Láttam már szürkét is, de a mostani hófehér volt és róluk igen kevés infó van a neten.

Mielőtt láttam volna előtte hangokat hallottam bár az egészet csak másnap reggel tudtam összerakni, hogy valószínű ő próbált velem kommunikálni. Ha véletlen találsz valahol egyszer valamit róluk, légyszives linkeld be nekem,akár privátban is átküldheted.

2023. okt. 31. 07:47
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát én nem találtam csak egy ellipszis alakú árnyákot a talajon amit az űrszonda lefotózott,nem tudom ti mit láttatok..semmi szürkéről,vagy anyahajóról nincs infó de ha mégis ufó,akkor akár egy uzsonnára is leszállhattak ott és bárhol lakhatnak nem?..

A zéták nem emberevők ez baromság..A.C meg egy megvezetett bohóc volt aki elszívta a saját agyát..


A szürkéknek nincs nyújtott koponyája,azok emberek voltak,ez valami egyedi hibrid lehet ember és hüllő keveréke. A hófehér szín viszont a hüllőknél és a szürkéknél is az uralkodói kasztot jelenti.

Az óceánjaink mélyén is vannak hasonló civilizációk.

2023. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*árnyékot.
2023. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is èrdekel kik lehetnek. Soha nem beszèltem ròla de kisgyermekkènt sokszor vissza tèrő àlmaimban làttam ilyen lènyeket. Nemtelenek voltak ebben biztos vagyok. Ès fèlelmetes volt szàmomra az egèsz egy fehèr szobàba zàrtak semmi nem volt ott csak a fèlelem. Volt hogy bejöttek volt hogy egy folyosòn jöttek velem szembe de ott is ők irànyìtottak. Nem bàntottak de velük voltam többször is àlmomban.
nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 Èn a fotòt talàltam meg ès a phobosz 2 expedìciò utàn olvastam,szürkèkröl nem talàltam infòt ezel kapcsolatban.

Ha ez hibrid volt akkor milyenek lehetnek a nem hibridek !?

Azon kìvül ,hogy volt teste meg feje az arcvonàsai nem igazàn voltak emberiek.


#7 Azt hiszem màr èn is többször làttam ,akkor kezdtem el emlèkezni, mikor nèzett engem ,nem volt bennem fèlelem. Mielőtt làttam őt előtte egy kis idővel hangot hallottam a fejemben azt mondta nekem,hogy ne fèljek ,nem akar bàntani. Utàna azon gondolkoztam,hogy ez meg mi volt ,aztàn mikor màr majdnem elaludtam ,akkor làttam meg őt ahogy nèz. Sajnos eddig semmi èrdemlegeset nem talàltam ròluk azon kìvül, amit 5ös ìrt,hogy a fehèrek az uralkoddòi kaszthoz tartoznak. Mèg esgyszer règebben volt szintèn hogy làttam valamit ìgy elalvàs előtt ,persze nem biztos ,hogy ezzel kapcsolatos ,de egy U alakù vizesèst volt ,ès làttam ahogy egy repülő korong berepül a vìzfal mögè. Azt hiszem megtalàltam az egyik legszebb vìzesèt ,ami gazdagìtja a földünket,ez az Iguazu vìzesès ès az U alakú rèszènek pedig az a neve ,hogy Ördögtorok.

nov. 7. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a "Negyedik típusú találkozások" filmet és mindent érteni fogsz.
nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fehérek a Tau Cetiről jöttek eredetileg.

De ők csak megfigyelők, nem kutatnak mint a szürkék.

nov. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!