Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi ez a keveredés agykontrolla...

Mi ez a keveredés agykontrollal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én nem végeztem tanfolyamot, könyvből tanulom, naponta meditálok, és jól érzem magam. Szóval furcsának tartom, hogy sokan (nem tudom igazából mennyien) sátáni rítusnak tartják, meg megnyitja a szellemvilágot stb, holott rengeteg embernek segített. Vallásoktatóknak és papoknak pedig ingyenes a tanfolyam, így Ők is meggyőződhetnek róla, hogy semmi sátáni nincsen ebben. Persze mondhatnánk, hogy így akarják mégjobban álcázni... én nem tudom. Mégis miben mond ellent a keresztény tanoknak?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2011. febr. 9. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

azért mondják szerintem mert azt gondolják hogy a vallás azt jelenti hogy a földön ne érj el semmi sikert ,akkor majd a mennyben boldog leszel

el vannak tévedve..


a másik véglet meg azt mondja hogy.."az agykontroll egy baromság" a csökönyös gondolkodásúak:D

2011. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon durván fogalmazva az agykontrollal a tudatalattid segítségét veszed igénybe ahhoz, hogy kapcsolatot teremts a "fentiekkel". No ez már eleve egy sátáni dolog (mondják a papok), másrészt, nyilvánvalóvá válik, hogy rájuk nincs szükség ahhoz, hogy a "magasabbrendű intelligenciával" felvegyük a kapcsolatot, és ne őrajtuk (papokon keresztül) kérjünk útmutatást, segítséget stb.
2011. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BenQs ***** válasza:
Hát igen az (F)egyház nagyon sok mindenre azt vágja rá h sátánizmus amit nem ért. De Ök csak igy próbálják tagadni a valóságot.Vagyis h a vallás és az egész Biblia kamu. Az pedig h az ember képes az agyának nagyobb hányadosával gondolkodni gyakorlással. az igaz de h felsöbb hatalmakkal beszéljen ... Légyszives.
2011. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom már hogy hol olvastam, de állítólag a mágia és ilyesmik azért ütköznek a keresztény vallással, mert akkor megtagadod istent és nem kéred a segítségét és csak a saját "hatalmadban" kezdesz hinni.
2011. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"z igaz de h felsöbb hatalmakkal beszéljen ... Légyszives.

" természetesen az ilyesfajta emberek úgy állítják ezt magabiztossággal hogy ki se probálták, én sem probáltam még ki, ezért nem is mondom hogy ott fogsz trécselni az angyalokkal meg minden, de ne legyél olyan ostoba hogy hallottakra alapozol csak akik szintén nem probálták

2011. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
olyanoktól akik szintén ki se probálták.
2011. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BenQs ***** válasza:

"hallottakra alapozol csak akik szintén nem probálták"

Te meg miröl beszélsz?

Kül meg nincsennek "Lények" angyalok démonk szellemek stb.

Én erre alapozom a "Légyszivest"...

2011. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert ki se próbálja, anélkül mond róla dolgokat
2011. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Te nekem mondod, hogy ki sem próbáltam? Ha igen, ezt honnan veszed? Másrészt egy szóval sem mondtam, hogy szellemekkel és hasonlókkal társalgok. Azt mondtam, hogy a tudatalatti segítségével kérek választ a problémáimra.

Ha te ki sem próbáltad, ne mondj véleményt. Menj el egy tanfolyamra, próbáld ki, és meglátod!

De én mondom néktek: hit nélkül ez sem fog menni!

2011. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, Off leszek: Milyen könyv van, ami kiváltja a tanfolyamot? Miből tanulsz?
2011. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!