Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bukaresti természettudományi...

Bukaresti természettudományi múzemban kiállított reptilián hüllő humanoid lény múmiáját már a tudósok sem tudják letagadni?

Figyelt kérdés

Egy régészeti ásatásnál került elő ahol földi körülmények között nem létrehozható tárgyakat eszközöket találtak egy régi kórból.

[link]


dec. 29. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Romániában mióta használnak cirill betűket kisfiam?
dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Orosz természettudományi múzeumban.

Orosz közösségi médiában fenn van ott van több kép videó.

Tiktokon volt erről rövid videó ezt raktam be csak az itteni címet néztem azért írtam félre.

dec. 29. 21:00
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor romániában van kiállítva, vagy oroszországban?
dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
De
dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem régészeti ásatáson talált múmia,de mégcsak nem is szárazföldi..Az van ráírva oroszul az üvegre,hogy


"Fekete- tenger, Ismeretlen.."


Valszeg egy orosz múzeumban volt kiállítva,emlékszem erre amikor kijött, rengetegen azt találgatták, hogy mi lehet az a sok patentszerű szegecs amivel tele van a teste...valamint elég érdekes,hogy az állkapocs egyben van a koponyával ami azt jelenti,hogy nemigen tudta használni a pofáját, ezért sem gondolták hitelesnek..De előkerült egy részlet az eredeti feltöltőtől aki azt mondta,hogy a videót csak azért csinálta,mert abban a teremben direkt tilos volt a teló és a videó..

Állítólag a testet már átszállították,de senki nem tudja hova,szóval lehetséges,hogy...


Nekem van egy megérzésem,hogy ez a valami valódi..

dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Látom nem tetszik az igazság kis diszlájkoló sz@rosnak,azért ízlelgesd,mert ez bizony valódi:


Itt is nézegesd meg,de jól közelről:


https://www.youtube.com/watch?v=RGoiTK86nQg&ab_channel=KingMan

dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy fiam ülj le 1-es, nem tudod megkülönböztetni az oroszt a romántól....és nem kell a gumiszöveg..
dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem tudnám mewgkülönböztetni, nem kérdeztem volna meg, mióta van ott cirill betűkészlet.
dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Tiktokon láttad? Akkor az biztos igazi!
dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nemcsak Tiktookon van fenn feljebb írtam.Tele volt vele az orosz média meg videómegosztók.Cenzúrázott nyugati média nem igen akart ezzel foglalkozni.Tiktok csak azért lett belinkelve mert sok embernek van.

Orosz közösségi oldalakat miért linkeljek ha meg se tudják nyitni.

dec. 30. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!