Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Konkrétan akkor mi is volt...

Konkrétan akkor mi is volt pár napja Miamiban?

Figyelt kérdés

Elég tré minőségű videókat látni a neten az esetről. Sokfélét hallani hogy katonai helikopterek stb voltak az égen is. Viszont azt nehezen hiszem el hogy 2024-ben nincs telefon vagy kamera amivel normális minőségű felvételeket lehet csinálni mikor már egy pár ezer ft-os biztonsági kamera is fhd meg 4k..


Mindenesetre itt egy link a sok közül. Alul ha tovább lapozol Twitteren meg tudod nézni az állítólagos idegent a felvételen. Én alapból hívő ember vagyok (mármint ilyen téren) de nem tudom biztosra hogy ez valós volt-e, bár kétlem hogy ekkora felhajtást csinálnának tűzijátékozó fiatalok miatt.



jan. 10. 13:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
37%

Miami egyik plázájában pár ember összeverekedett, és kivezényeltek hozzájuk több száz rendőrt, különlegeseket, lezárták a repteret.

A rendőrök átnézték a telefonokat, "bizonyíték után kutatva", így semmiről nem nagyon van felvétel.

A verekedésről, "tömegverekedésről" sincs sajnos, a pláza biztonsági felvételein pedig most dolgoznak a szakértők. Túl sok kamera van a plázában, hosszú idő "feljavítani" a felvételeket.

jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
28%

Ezek a fhd biztonsági kamerák itt vannak most velünk a szobában?


Mindig ezt írjátok, de ha történik valami bűntény vagy eltűnik valaki és a rendőrség nyilvánosságra hoz felvételt az elkövetőről vagy áldozatról, akkor a felvétel minden esetben tré.

jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

#2 arról nem én tehetek :D

#1 és akkor melyik hülyének jut eszébe idegeneket mokolni a videóra? Eleve tömeges pánikot okozna ha egyik nap leszállnának és mondanák:

"cső ufonauták vagyunk már vagy 4000 éve felügyelünk és segítünk titeket. Legyünk most már haverok k?" szóval ez hogy még elterjesztik hogy hú itt vannak nem lesz jobb. Személy szerint úgy gondolom 1-2 éve belül meg fog történni a feljebb írt eset persze nem ezt fogják mondani majd :D elég arra gondolni hogy tavaly nem egy magasabb beosztású tiszt vagy katona vallotta eskü alatt hogy találkozott velük és itt vannak köztünk. Szerintem ez egyfajta jó ha elkezdjük szoktatni az embereket a tényez dolog.

jan. 10. 13:20
 4/48 anonim ***** válasza:
43%

A szkeptikuskák még akkor sem hinnék el, mert már előre megírt protokolljuk van, hogy a földönkívülieknek hogyan kell majd viselkednie és kivel kell felvennie a kapcsolatot, különben az egész fake.

Azt várják, hogy a földönkívüliek úgy táncoljanak, ahogyan a szkeptikuskák fütyülnek.

jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%

Sokan vallják azt, hogy itt vannak, és kapcsolatban vagyunk velük.

Kanada volt védelmi miniszterét szokták felhozni, aki konkrétan ezt elismerte, több fajról tett említést, stb.

Mindig mindenhol lesznek 1#-eskék, akik bár nem tudják, de képesek lesznek körömszakadtukig érvelni, hogy miért nincsenek, és ennyi.

Sokan vannak akik ennél sokkal konkrétabb dolgokat is tudnak, de nincs értelme ilyen forumokon ezeket felhozni, mert csapatokban jönnek a trollok, és csak kellemetlenkednek.

jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
64%

Mutass már fullHD biztonsági kamerákat:D Oké, Kína nem ér.

Az ipari kamerák nem arra vannak kitalálva, hogy jó minőségű képet cisnáljanak.


Egyébként úgy tudom 50 ember verekedett össze, ahhoz azért kell rendőri jelenlét rendesen, 100 rendőr alap hozzá.

jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
68%

"Egyébként úgy tudom 50 ember verekedett össze"

Mutass már légyszi egy videót róla :D

A plázákban mindenki rögtön filmezi az ilyesmit.

Egyszer az aLee-ban a biztonságiak elkaptak két tolvajt, és vitték ki a C&A-ból, szerintem 20-30 ember kamerázta őket a telójával rögtön.


"50 ember verekedett össze" -nekem ez inkább olyan, hogy a rendőrök számához kell igazítani a storyt.

Nem mondom hogy ez volt, de az is pont ilyen lenne.


"Egyébként úgy tudom 50 ember verekedett össze" és egy meteorológiai ballon is pont akkor zuhant le, ha darabok is lennének :)

jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
54%
7, ez éppenséggel éppúgy csak feltételezés mint az ami ellen érvelsz.
jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
62%
Tegnap meg még úgy volt, hogy fiatalok petárdáztak. Ma meg már 50 ember verekedett. xD
jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
30%
A petárdán verekedtek össze... rakd már össze magad a storyt, ne kelljen a szádba rágni.
jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!