Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Varjatok gombot erre. lehet...

Tibsi25 kérdése:

Varjatok gombot erre. lehet trollkodni,meg minden egyébb de ha zavaros ahogy irom bocsánat,meg esetleg hibásan irok valamit nem az a lényeg, de ez 100% ami le van irna.?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Amit irok az számomra is felfoghatatlan,amit látam az 2023 agusztusa felé tehető pontos dátum om is talán lenne de most nem is az a lényeg szerintem, csak szeretném meg osztani azt amit láttam, és esetleg havalaki tud mondani rá valami okosat az lehet meg nyugtattna. kicsit. ám akkor irom


kb este 9:30 - 10 óra körül történt. ami a lényeg egy 8db lépcső vezet lefele a házunkbol kifele nézve a kert fele szoval a látó szögem magasabban ál némileg amere megyek le, egy nagy dió fa áll.Szoval az égboltt és a fények a csilagokból szembe tünő

és ahogy ki léptem az ajton egyből egy nagyon fényes pontra lettem figyelmes mint hogyha a dió fa felet lett volna talán 10-20 méterre, annyira fényes volt hogy egyből észre vettem. és olyan érzésem lett mintha éreztem volna hogy az a fényesség észre vett volna engem, és ahogy haladtam lefele hihetetlennül (szerintem nagyon gyorsan haladvana) minthogyha el hagyná füldünk légkörét és most amire nem tudom a szavakat hogy ugy tette ezt meg mintha egy dugo huzó spirálja de ugy hogy nagy körrel indul és ahogy halad kifele az ür fele kissebedik a kör és ijen spirálosan haladva nagy fényüvolt az elején és ahogy távolodot szükölt a spirális mozgás ive és a fény ereje is szoval minthogyha spirálisan ki lépet volna a földröl fény köriv csökent de gyorsult piszkosul kb 10mp alat el tünt kifele az ürbe ez nem petárda se repülö ez valami pályán izombol ell ment.

közelvolt hozzám baszot fényes volt azt hittem valami nincs rendben mikor meg látam és a nagyábol le irtan igy suhant el felfoghatattlan és még mindig nem tudom mire vélni, srácok emberek, úrak hölgyek ez nem kacsa ez b˘szotul ott volt valaki erre mondjon valamit.


jan. 16. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy gömbvillámot láttál.
jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

A gömbvillám lehet ilyen is akár. De nekem is ez jutott eszembe. Sem a kialakulása, sem a mozgása nem ismert. Kiszámíthatatlan.

10 mp-ig is eltarthat a láthatósága.

Az általad leírt mozgás viszont szokatlan. Néhány videót megfigyeltem és arra jutottam, hogy esetleg egy elhaladó repülő mozgása késztethette a felfelé haladásra.

Az a baj, hogy igazolt a jelenség létezése. De villámláshoz, kötik a kialakulását. Jelenleg nem igazán áll sok videó sem a rendelkezésre.

Én azt csináltam, hogy lefordítottam angolra a gömbvillám szót: "ball lightning" rákerestem és a youtube bedobott néhány videót.


Ha igaz, amit írsz én tudományos szempontból erre következtetnék.

Nem tudományos magyarázata is lehet. Kismillió. Szerintem Isten akarata volt, hogy láthasd.


Az is lehet, hogy egy jövőben végrehajtott időugrás következtében elszökő energiát láttál. Ez viszont már a saját nem tudományos elvadúlt fantáziám eredménye.


Bár hogy is legyen. Különleges ember vagy egy különleges élettapasztalattal.

jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vénusz volt és átugrott a Merkúrhoz szomszédolni. Én is láttam. Ne aggódj ez mindennapos.
jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Test vérem! Elkeszték fel veni veled a kabcsolatot. Ijen már volt vele is.

Készüj fel mer ez mék csa k a kezdet. Próbájj meg yo kabcsolatot kialakitni velük mer a rosz az nem yo.

jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
40%

A drog rossz!

Éértem?!

jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!