Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a káosz?...

Mit jelenthet ez a káosz? bocsi hosszú lesz és iszonyat zavaros

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy vonattal utaztam, ami talán Pestre tartott. megismertem egy srácot a vonaton aki szerelmes lett egyből belém (legalábbis szerelmet vallott) pedig csak akkor találkozunk és néhány szót beszéltünk.valami gazdag nagy céggel rendelkezett az apja, ezt tudtam meg. talan autókkal foglalkoztak, de erre nem emlékszem pontosan.

kaosz lett hirtelen, mert felert a vonat a célállomásra, és nem tarthattam vele, mert hirtelen megjelent az allomasnal az egyik (valójában már exem) , aki az álmomban meg ezek szerint a pasim volt. egyből a kocsinkhoz kísért és h mennyire várt.

már rám.én pedig furcsálltam, mert olyan érzésem volt h én nem miatta utaztam közben nem tudtam h akkor kihez valójában vagy miert, de nem tudtam neki nemet mondani valahogy.

kajálni mentünk, autoztunk a városban, megnéztünk pár látnivalót, majd mondtam hogy sietnem kellene, mert 22:30kor indul az utolsó vonatom vissza.

nem értettem amúgy h miért utaztam oda, miért lepett meg h ott van. és miért nem vele akartam haza menni hanem külön vonattal. (ami ellen ő sem tiltakozott hanem tök természetes volt h vinnie kell az állomásra, pedig elvileg ő sem Pesti volt, ugyanott lakott vidéken álmomban, mint én )

mindeközben a pasi, akit a vonaton ismertem meg újból képbe jött: 22:30 körül várt rám az állomáshoz közel, ahol az apjanak volt valami telephelye. észrevett mikor rohantunk a vonatra h meg elerjem és képes volt odajönni, balhét csapni, h megigertem h vele maradok stb.es milyen nő vagyok stb stb.. nem értettem a szituációt mert ilyeneket nem igértem neki egyáltalán..sőt, semmit sem. a pasim természetesen teljesen begőzölt hogy mi ez, ki ez es mi közöm hozzá egyáltalán.. magyarázhattam hogy semmi és nem is ismerem csak idefele találkoztunk a vonaton. persze nem hitte el. elhajtott, h látni sem bír. nem különben a másik, idegen pasi sem: szerinte atvertem mert hazudtam neki végig 🙄

végül vonatra szálltam zokogva h ez mi es hogy történt velem és döbbentem álltam a dolgok előtt..

felriadtan és azt mondtam h nem lehetek normalis, miket álmodok?!



#vonat #barát #szerelmi vallomás #botrány #idegenpasi #teljes káosz
2020. dec. 7. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem álom volt ez tényleg megtörtént.
2020. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tessék?! mikor? 😄 mert velem nem a valóságban történt ez, ez tuti
2020. dec. 8. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek valódi események összekeverve.


A valóságban is utaztál vonattal pestre?

2020. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem. évek óta nem.
2020. dec. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!