Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett Frederick Valentich-el?

Figyelt kérdés

[link]

[link] (tudom, hogy az Origo egy kétes minőségű és megítélésű oldal, de jelen cikk jól kifejti kérdésemet)

A névre rákeresve az oldal nem dob ki találatot, hát gondoltam, felteszem a kérdést.

Mint "amatőr" UFO-hívő, a mai napig döbbenten olvasom ezt a sztorit, ha valahol szembejön velem. Aki nem szeretné a teljes wiki-cikket elolvasni, annak röviden: a címszereplő férfi 20 éves korában nyomtalanul eltűnt kisgépével való repülése közben. Eltűnése előtt a toronynak azt jelentette, hogy "üldözőbe" vette egy fémes színű repülő tárgy. Utolsó üzenete ez volt: "ez nem egy repülőgép!", majd rövid ideig fémes súrlódó hang hallatszott, ezután soha többé senki nem hallott felőle.

(Valentich repülése, majd eltűnése idején állítólag több más észlelés is érkezett a közelben furcsa fényekről, repülő objektumokról.)

Ami nekem a leginkább furcsa, hogy az eltűnéséről szóló hivatalos magyarázatok eléggé sántítanak, izzadtságszagúak. Valóban lehetséges lenne-e az, hogy Valentich fejjel lefelé repülve valójában "saját magát" látta a vízfelületen tükröződni? Lehetséges lenne az, hogy megrendezte a saját eltűnését/öngyilkosságát, holott családtagjai szerint egyáltalán semmiféle oka, indítéka nem lett volna erre?

Ti mit gondoltok, szerintetek mi lehet az igazság?



#pilóta #földönkívüli #UFO #Alien #Frederick Valentich #hatodik típusú találkozás
jan. 31. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt van az a bizonyos utolsó rádióbeszélgetés:

https://www.youtube.com/watch?v=MZ6JEjQM4q4 (feliratozást kapcsoljátok be)

jan. 31. 17:43
 2/5 anonim válasza:
34%
A kérdésnek csak egy kis szeletére válaszolnék, miszerint a családja szerint semmiféle oka, indítéka nem volt az öngyilkosságra. Ezt sajnos nem mindenkinél lehet észrevenni, sokan csak magukban őrlődnek, ami kifelé nem látszik, így nem lehet teljesen elvetni az öngyilkosság lehetőségét. Mindenesetre valóban érdekes történet.
jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes kérdés, sosem hallottam erről az esetről, pedig érdekel az ufo-téma. Jó lenne megtudni az igazságot.
jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Melyik hivatalos magyarázat izzadságszagú?
jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az összes.
febr. 13. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!