Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt hajnali 2 után arra ébredtem, hogy a környékbeli kutyák hangosan ugatnak, úgy, mint eddig még sosem. Összeszedtem a bátorságomat, és kimentem az udvarra. Véletlenül fölnéztem az égre, akkor ott kb 150-200 méteres magasságban egyhelyben lebegett egy kb 5 méter magas, piros fényt kibocsájtó, kb 2 méteres átmérűjű gömb. Meglepődtem, kérdezgettem magam, hogy ez mi a fene, rávilágítootam a lámpámmal, erre az a gömb nagy sebbeséggel megindult felfelé, majd eltűnt. Semmilyen motorhangja nem volt, másnap mindenkit végigkérdeztem az utcánkból, de rajtam kívül csak 1 személy, az éjszaka hazaérkező teherautós ismerősöm látta csak.

febr. 6. 23:44
 1/7 anonim válasza:
0%

Ne képzelődj, erre a bolygóra idegenek nem járnak, mert buták az emberek.


Nem lehet egy drón volt?

febr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez lehetett UFO -és földönkívüli "cucc".

A gabonatábláknál -gabonakörök- írnak le néha szemtanuk ilyen energiagömböket.

Magasabb szinteken már semmilyen hasznosságát nem látják a fizikai testeknek, hordozóknak, ezért a "tudat" fényként, energiaként, valamilyen állóhullámként létezik, ami összetartja magát....de ez kb találgatás csak.

febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

"erre a bolygóra idegenek nem járnak, mert buták az emberek."

Ez mondjuk nem igaz, nagyon sokan, sok helyről jöttek már ide, és vannak jelen most is a bolygón, illetve a naprendszerben.


Ez pedig bár igazság, elfogadhatatlan az emberek nagy többségének:

Jelenleg a földön élő emberek kevesebb mint a felének van olyan lelke, ami ezen a bolygón fejlődött és érte el az "emberi szintet" az elmúlt évmilliárdokban. A lelkek többsége más bolygókról, naprendszerekből és galaxisokból származik.

febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
ije már vollt nekkem is jőt feléma göb. vanegy ijen taktikai sokolós lámpám interne rendelte. énis rá világitotam az is elment töllünk. ne tudom de valami lehet a fénybemer atoll féllnek.
febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Ez nagyon érdekes, amiket írtál. Honnan szerezted ezeket az információkat? Ha gondolod, írhatsz forrásokat.
febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dávid lehetett az.
márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gömbvillám.
márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!