Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valójában már régóta az...

Valójában már régóta az idegen technológiákat használjuk?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy már a kerék feltalálása is az ősi UFO észlelésekhez köthető?

Vagy a lándzsa felfedezése, ami egy ősi (UFO-ból kilőtt) rakéta utánzásaként jött létre?



febr. 7. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Ezt nem gondolom, de valóban nagyon komoly találmány a kerék.

A tűz is nagyon komoly találmány, rájönni hogy működik, mi táplálja, hogyan lehet eloltani, fenntartani, szállítani, meggyújtani. Elképesztő teljesítmény lehetett.

febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Én ólvastam, hogy a mikrocsip, kantumfizika, mikroteknológia, GPS mint idegenek adták. Roswellbe pl ezért zuhant le egy, mert így análkül adhatnak tudást hogy nem sértenék a nemzetközi egyezményeket
febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1/1

A tűz is jó példa, lehet hogy UFO-ból kilövellő lángcsóvát láttak és így jöttek rá, hogy valamire hasznos lehet.

Vagy pl. ősi sporteszköz a diszkosz. Egy az egyben úgy repül, mint egy UFO.

febr. 7. 10:45
 4/17 A kérdező kommentje:

2/3

Ezek egyértelmű dolgok, amiket említesz. Én az ősibb, egyszerűbb eszközökre gondoltam.

febr. 7. 10:46
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem igaz.
febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
A körülmetélést és a fejbeszorítást is tőlük kaptuk. Az a kúpos annunaki fejforma
febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

"A körülmetélést"

Azt egyébként tényleg, a Jahve csoport adta át a sivatagi törzseknek pár ezer éve.

febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt olvastam hogy az érintőképernyő is idegen technológia és már a 70-es években megvolt a technológiai tudás hozzá szintén egy lezuhant idegen járműből. Csak mindent apránként óvatosan vezetnek be amit az idegen lényektől "kapunk" véletlen vagy valós Földre zuhanásuk után.
febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"A tűz is jó példa"

Tudod, az ősember 1 millió év alatt soha nem találkozott még erdőtűzzel.

febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9/9

De arról azt hitte hogy veszélyes rossz az erdőtüz, az UFO-nak meg jó mert hajtja.

febr. 7. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!