Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most ez akkor földönkívüli...

Most ez akkor földönkívüli tevékenység, vagy szimpla villámlás volt?

Figyelt kérdés
2019 nyarán óriási hőség tombolt, június 15-én egy szombati napon én 38.9°C-ot mértem. Másnap este érkezett egy hidegfront, jelentős csapadékkal és orkán erejű széllel, villámlással. Nagyjábol este 10 körül feküdtem le, és örültem, hogy a hőségnek vége.Hajnali kettőkor arra ébredtem fel, hogy a házban a kutya úgy ugat, mint addig sosem. Kinéztem a szoba ablakon, odakint már állt a víz,a levegő is teljesen felfrissült. De még villámlott, de nem igazi villámlás hanem ritmikudan villódzó fények voltak. Reggel a faluban többen beszélték, hogy fura fényeket láttak.

febr. 19. 10:19
1 2
 1/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
9%
Szimpla fizika volt. Kutya se érti ezt.
febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Lehetett magasabb légköri villámlás is.

[link]

Hasonlót már én is láttam, hozzáteszem nekem azért volt furcsa a jelenség, mert a hagyományos villámlástól eltérően nem tapasztaltam hanghatást. Ettől függetlenül, mivel a kutyák jobban hallanak, így ők egyből reagálhatnak is rá.

febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi!


Itt se volt hanghatás, csak a következő ismédlődött 15 másodpercenként: 3 villanás, amik rövid ideig tartanak.

febr. 19. 12:02
 4/16 A kérdező kommentje:

És amit elfelejtettem írni, az az hogy a településen működő állatartó telepen az istálló előtt 2019.06.19-én egy holstein-fríz tetemét találták meg a dolgozók. Az állat körül nem volt egy csepp vér sem, de a szemek eltűntek. Talán ez lenne a relytéj kulcsa?


Egy furcsa, de TUDOMÁNYOS magyarázatot is olvastam mindkét esetre.

febr. 19. 12:06
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát, ez, ha jól értettem a tehén elpusztulása szerintem nem a rejtély kulcsa lehet, hanem pont így még rejtélyesebb a történet.


Nem tudom hogy hallottál vagy olvastál-e az annak idején, évtizedekkel ezelőtt történt amerikai marhacsonkításos esetekről, ahol hasonló rejtélyes módon sok szarvasmarha elpusztult az amerikai farmokon. Az esetet szerintem mellébeszélve elsumákolták sajnos.

febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

Nem elsumákolták, hanem az állampolgári panaszok miatt nagyon is kivizsgálták:

[link]

[link]

Ne menjünk messzebb, itt a GyK állatos szekciójában is szoktak lenni témák a nyest, nyuszt, menyét ragadozók perverzióiról.

Tehenet persze nem öli le, de halála után már lelkesen kikapja a lágy részeit, úgyhogy ez is csak a természet műve, mint minden.

Természetfeletti nincs, nem volt és nem is lesz.

febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 6-ost nem kell komolyan venni, állandóan bejár ide ellenkezni.


Az állatokon semmilyen külső erőszakos beavatkozás nyoma nem volt látható, tehát seb és vér sem. Enélkül finoman fogalmazva elég nehéz lenne állatokat megölni, megcsonkítani.

febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

A hit nagyon erős tud lenni, pedig nem látták a hívők személyesen, nem tudnak semmit, csak kényszeresen hinni akarnak.

Egyik itteni hozzászólónak sincs több bizonyítéka a maga igazára. Ámbár, véletlenül én magam több bizonyítékot mutattam fel a semminél, a realizmus oldaláról.

febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
13%

Érdekes az is, kutyák köztudottan megérzik a vihart, borzasztóan félni is tudnak a villám- és hanghatásoktól.

Azt nem is tudjuk, idegen létformákra hogyan reagálnak, mivel ilyet még senki nem látott, bizonyított. Kutya sem látott szerintem.

Azt sem tudjuk, szellemekre mit lépnek a kutyák, macskák, hiszen mesék vannak csak, szellemek nincsenek bizonyítva.

Mégis, vannak emberek, akik egy ismert reakció (kutya fél a viharban) + vihar kombináció esetében nem a természetre, hanem hülyeségekre gondolnak.

Erre szokás mondani, én meg villamos vagyok. Logikus.

febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!