Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek háramszög alakú...

Léteznek háramszög alakú repülőgépek? Vagy ez egy azonosítatlan repülő tárgy volt?

Figyelt kérdés

Még 2014-nyarán kint ültem a terszon a barátoméknál, nyugodt kellemes augusztus végi este volt, felnéztem a csillagokra, és nagyjábol 50 méteres magasságban elrepült kis sebességgel egy kisebb autó meretű háramszög, a csúcsain egy-egy halvány zöld fénnyel. Teljesen hangtalanul. Ekkor volt az életemben először, hogy megijedtem nagyon.

Végül valahogy elfelejtettem az egészet. De ár évvel késöbb egy téli napon este lapátoltam a havat a házunk elől, akkor is derült égkép volt, és egy zöldes fénygömb lebegett, majd eltűnt kb 700 méter magasan.



márc. 3. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez 7 méter átmérő körüli volt, akkor lehetett az USA egyik hivatalának a titkos projectje, amit a Rosewellnél lezuhant UFÓ alapján építettek, és sok példány létezik belőle.
márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Lopakodó vadászgépek...
márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
17%
A Feher Magyar Jo Istennek 4 szarnyu a lazadoknak 3 szarnyu volt es lesz.
márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Te pontosan emlékszel arra, hogy 2014-ben történt, meg még pár évvel utána is. Magassági szinteket is elég jól memorizáltad, acél szemmértéked használatával te ezt így bemérted.

Most 2024 március elején kellett ezt ide kiírni.

Hihető teljesen.

márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

TR3b katonai fejlesztésű idegen technológiára fejlesztett Ufo típusú földi repülőszerkezetek.

Egyfajta antigravitációs meghajtási technikát használnak a hirtelen gyorsulásra és irányváltoztatásra fegyverrendszerük meg valamiféle plazma energia ezek használatáról is van pár videó már a neten.

márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!