Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kiszivárgott egy műholdas...

Kiszivárgott egy műholdas felvétel a maláj gép eltűnéséről hogy 3 Ufo körözött a repülő mellett majd egy dimenziókaput nyitottak neki és eltűnt?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 6. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezek az ufók mintha csak tudnák, hogy mindig csak olyan helyeken szabad nekik felbukkanni, ahol csak rossz minőségű felvételeket tudnak róluk készíteni. 😅
márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

Ha engem kérdezel, nagyon gyenge hamisítvány, ezzel szemben az igazság, hogy a gépnek több darabja is előkerült:


[link]


[link]

márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Én is úgy gondolom, hogy leléptek a repülővel az utasok egy másik naprendszerbe.
márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 scamdemic ***** válasza:
66%

Itt van erről egy kicsit hosszabb, magyar feliratos videó:

[link]

márc. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
8%

Videó alatt jó ez a szöveg:


"De még mielőtt elhinnénk az egészet, gondolkodjunk el rajta, hogy akár hologramos kivetítés is lehetett (ahogy 2001. szept. 11-én), még ha a videók eredetiek is."

Nagyon súlyos betegség jele már szerintem ez, ha valaki szerint csak kivetítés volt az ikertornyok összeomlása (nem azért, mert én ismerek olyat, aki pont akkor egy közeli utcában volt és személyesen átélte az egészet, a por, szagok is mind kivetítés volt nyilván, normális?).


Mindamellett a hülyeségek cáfolata:


[link]


Fact check: Was MH370 abducted by UFOs as viral video claims?

Kuala Lumpur

Edited By: Abhinav SinghUpdated:

Aug 14, 2023, 05:18 PM

márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező!

Vannak itt bajok rendesen. Inkább ilyen videókat nézzél:

https://www.youtube.com/watch?v=qN9YjBYCMpA

márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 scamdemic ***** válasza:
80%

„Nagyon súlyos betegség jele már szerintem ez, ha valaki szerint csak kivetítés volt az ikertornyok összeomlása”

Nem az ikertornyok összeomlása volt hologramos kivetítés, hanem a repülőgépek becsapódása. A tornyokat felrobbantották (a 7-es épülettel együtt), azok attól omlottak össze. A hologramos kivetítés meg több évtizede létező technológia. Itt beszél róla Joe Spencer (9:30-tól):

[link]

márc. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Cutis, a kis majom alig több, mint egy éves, mégis nagyságrendekkel értelmesebb nálad.
márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!