Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, erre mit léptek?...

Szkeptikusok, erre mit léptek? Ez döntő bizonyíték az UFOk mellett

Figyelt kérdés

„ÍGY MŰTÖTTEK MEG AZ ŰRLÉNYEK!” - ISTVÁN ÁLLÍTJA, HOGY AZ ARANYERÉT AZ UFÓK GYÓGYÍTOTTÁK MEG


István megdöbbentő részletességgel számolt be a Ripostnak arról, hogy szerinte hogyan műtötték meg az űrlények. Azt nem tudja, hogy miért tették ezt, de hálás nekik, ugyanis komoly fájdalmai voltak előtte.


Furcsa észlelések, megmagyarázhatatlan események – ezeket tapasztalta a már Budapesten, VIII. kerületben élő, riasztóberendezésekkel foglalkozó Karsay István. A férfi állítása szerint már többször találkozott UFO-val, ilyen volt például az az eset, amit a Riposttal is megosztott, amikor is Rétságon a fejük felett repült el egy űrhajó, azonban Istvánnak nem ez a leghajmeresztőbb története, ugyanis állítja: az idegenek egyszer meg is műtötték őt.


Még a kezelőorvosom is meglepődött – vágott a közepébe a férfi. "Pár éve történt velem az az eset, hogy Olaszországba készültünk nyaralni, amikor az egyik reggel az illemhelyről történő felkelés után láttam, hogy csupa vér a toalett kagylója. Mondanom sem kell, hogy borzasztóan megijedtem… Azonnal orvoshoz rohantam, mondván, hogy el fogok vérezni, meg fogok halni! A vizsgálatok után kiderült, hogy aranyérről van szó, amit sürgősen műteni kell. Elmondtam neki az utazást, amire már nagyon régóta készültünk és megkértem, hogy utána legyen a műtét, addig pedig segítsen valamivel enyhíteni a fájdalmaimat. Így is történt. Kaptam kenőcsöt és kúpot, ami enyhítette a betegségem, de meg nem szüntette. Fontos részlet, hogy az aranyerem már kézzel is tapintható volt! Aztán ezután olyan dolog történt, amire végképp nem számítottam…"


István elmondása szerint az egyik éjszakán furcsa álma volt egy műtétről, amit nem emberek végeztek el rajta.


A harmadik vagy negyedik nap éjjel álmomban nagyon érdekes dolgot éltem át – emlékezett vissza. "Egy műtőbe toltak kis szürke emberek. Rendes műtő volt… A lények szeme teljesen kifejezéstelen volt, de nem voltak félelmetesek. Az egyik oldalra fordított, miközben le voltam takarva valami szürkés lepellel és a fenekemet birizgálta, valami éles hajszálhoz vagy szőrhöz hasonlító vékony valamivel. Átkötötte és elszorította az aranyeremet. Nem láttam semmit, csak éreztem. Ezután bekenték valamivel, majd érzékeltem, hogy kitolnak a műtőből és visszakerülök az ágyamba. Ezután nagyon jót aludtam, majd felébredtem és elmentem a mosdóba. Persze azt hittem, hogy csak álmodtam, de abban a pillanatban, amikor a fürdőszobában ellenőriztem (volna) az aranyeremet, már nem találtam sehol. Elmentem az orvoshoz, hiszen meg volt beszélve, hogy megműt és nem hitt a szemének… Én biztos vagyok benne, hogy űrlények műtöttek meg és nem csak álmodtam!" - zárta.


Na erre mit léptek, milyen cáfolatot adtok. a tények azok magukért beszélnek!

ITT VANNAK



márc. 21. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem ufológus hanem uurológus!!!4444négy
márc. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
remélem meg lettél győzve????nyóc
márc. 21. 02:49
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Csodálatos történet! Szeretném ezentúl az UFO-knak fizetni a TB-met, ha ilyen jó munkát végeznek. Gyors, precíz, nem tartanak bent kontrollra, 0 kórházi fertőzés... Hogy lehet velük felvenni a kapcsolatot? Rajzoljak köröket az udvarra?
márc. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi szkeptikuska, ilyenkor köpni nyelni sem tud
márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Troll
márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Térjünk vissza a témára, ha majd már meg is szülte a szép és egészséges kis újszülött alien-kéjét a főhősünk.
márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
István meséjén kívül mi a bizonyíték?
márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
a kovid oltáskor vért hánytam 4 napig és a sürgősségiről is hazaküldtek. minden nap véreztem és kétszer is menstruáltam. minden nap rettenetesen szúrt a hasam. sokszor lettem rosszúl. egy orvos se segített nekem. senki sem. majd pont elhiszem h egy kis aranyér miatt segítenének az alienek... nekem rettenetes fájdalmaim voltak, sokat véreztem. a szemem is vérzett stb. senki nem segített. egy ilyesmit olvasni is rossz. kamu úgyis. nekem sem hisznek h leszar minden orvos.
márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a férfi elbeszélésén kívül semmi sem bizonyítja. Ha létezik is intelligens létforma, szerintem ténykedésüket nem Karsay István aranyerének megműtésével kezdték volna, de ez is egy vélemény… Adnék bővebb választ is, de a kérdés erősen provokatív és egyoldalú, így nem lenne értelme.
márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8# minek adattad be magadnak egyáltalán
ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!