Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt elfogadják bizonyítéknak...

Ezt elfogadják bizonyítéknak a szkeptikusok az ufókról?

Figyelt kérdés

"A NASA elismerte, földön kívülről érkezett az a mintegy 50m hosszú, 15m széles UFO, melyet a SW22 radarrendszer jelzett 2022.11.24-én, éjjel 22 óra 44 perckor.

- "Sajnos nem tudjuk tovább titkolni, az idegenek köztünk élnek." - Jelentette ki Bill Nelson, aki az Elnökkel történt egyeztetés után tárta nyilvánosság elé a földönkívüliekről szerzett ismereteit. Nelson azt is hozzátette, hogy számos egészségügyi innováció a földönkívüli technológia átvételével valósulhatott meg.


A hivatalos szervek további tájékoztatást még nem adtak az üggyel kapcsolatban, de január közepére sajtótájékoztatót szerveznek, ahol minden felmerülő kérdésre választ adnak."


2023. jan. 1. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem- üdv egy szkeptikus
2023. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát a NASA vezetője nyilatkozata sem bizonyíték számodra. Akkor te nem szkeptikus vagy, hanem élből elutasító.
2023. jan. 1. 16:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

"...hisz az ismeretlen repülők lehetnek az Amerikai Egyesült Államok riválisainak katonai fejlesztései is"- mondta Bill Nelson az interjúban 2019. 10. 19-én.

Viszont a "NASA elismerte, földön kívülről érkezett...éjjel 22 óra 44 perckor" kifejezés a Google kereső szerint egyetlen dokumentumban sem található. Akár csak a "Sajnos nem tudjuk tovább titkolni, az idegenek köztünk élnek" Bill Nelson idézet sem.

2023. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez mit bizonyít? Valaki leírt mindenféle hablatyolást, hogy a NASA állítólag ezt meg azt mondta. Két perc alatt rá lehet keresni, hogy mit mondtak valójában.


Bill Nelson nem mondott semmit az elnöknek. Egy panelbeszélgetésen vett részt, ahol szó volt róla, hogy az amerikai haditengerészet számos olyan repülőeszközt észlelt a közelmúltban, amelyek eredetéről, céljáról és típusáról semmit sem tudtak megállapítani. Amikor a moderátor megkérdezte, hogy ezek lehetnek-e földönkívüli eredetűek, így felelt:


"Ki vagyok én, hogy kijelentsem, hogy a civilizált és szervezett élet egyedül a mi Földünkön lehetséges?"


[link]


Ebből aztán a sok ostoba firkász kanyarított egy hollywoodi mesét, miszerint a NASA elismerte, hogy a földönkívüliek köztünk élnek.


Te meg, a vérbuta proli, bekajáltad nagykanállal.


És neked szavazati jogod van...

2023. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát kérdező erre rácsesztél. Szét lettél szedve.
2023. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, drága kérdező, hogy huszonöt éve írok szakcikkeket egy repüléssel és haditechnikával foglalkozó szaklapba, mint állandó szerkesztő. Te meg a nyolc általánosoddal söprögetsz a csirkegyárban. A forráselemzésről halvány fingod sincs, éppen te vagy az, aki "cherry picking" módszerrel kiválasztottad a neked jobban tetsző forrást.


Ha én leírom egy újságba, hogy pedofil vagy, akkor az nyilván úgy is van? Cáfold meg!

2023. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látom, szeretsz égni. Parancsolj, a legutóbbi számunk impresszuma, mellette a személyi igazolványom. Hol az a szilvásbukta?


[link]

2023. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem hinnéd, itt egy ritka alkalom, amikor megjelentem egy saját cikkemben. Nem is akárkivel.


[link]

2023. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez megint nem bizonyít semmit. Egy kanadai politikus is kiállt pár éve és elkezdte nyomni, hogy tizennégy idegen lény faj látogat ide és hasonlók. Az sem bizonyított semmit. Majd ha nyilvánosan kiáll egy űrlény és üdvözli a bolygó lakosságát mondjuk Biden oldalán, akkor azt mondom, hogy oké, itt vannak. Nem kell mindent elhinni, amit a különböző médiumokban mondanak, még akkor sem, ha magas rangú politikus vagy más vezető az illető.
2023. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!