Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz erről a dokumentu...

Mit gondolsz erről a dokumentumfilmről? (404? )

Figyelt kérdés
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 30. 16:47
1 2
 1/11 404 ***** válasza:
97%
Igen, Hitler felvette a kapcsolatot a Gujmániákkal.
2010. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
komoly?és akkor mi lett ennek a következménye?
2010. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem mondod, hogy ezért te nem kapsz pénzt, kedves 404... Vernek téged, hogy ekkora hülyeségeket mondj? :D
2010. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nanducy ***** válasza:
0%
sztem aki feladja magát egy elenséges bázison az vagy nem volt normális vagy tényleg láttak vmit és ezért őrültek meg .
2010. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 404 ***** válasza:
71%
Hitler ma is él. Amit megtaláltak az oroszok koponyát az nem az övé volt. Csak meg lett játszva ahalála. Most éli a 10. életévét (az ottani életév szerint) a fiaival kialakított birodalmában. Él mint hal a vízben. Rengeteg embert klónozott csoportokban felosztva, külön csoportban rabszolgamunkásokat, külön különleges képességű embereket saját maga tökéletesítéséhez, és még ki tudja milyen csoportokat. Minden féle technikai kutatásokat végez, de főlleg az embereken kísérletezik most. Él mint hal a vízben, sajnos. Már önmagát is le klónoztatta, projektjának célja, addig klónozni magát, míg el nem éri a tökéletes klónját, egy tökéletes emberi testet. Hitlernek kutya baja. A halálát megjátszották, és még a tanuit is megölte, akik segítettek neki a halála megjátszásában.
2010. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 404, én most már biztos vagyok abban, hogy vagy kényszerítenek, hogy ezeket leírd, vagy nagyon jól keresel vele, vagy kezeltetned kéne magad. Esetleg rohadt jó anyagod van...

Kíváncsi lennék, hol "tanultad" mindezt. Épeszű ember nem ír le ilyeneket.

2010. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ekkora b.rmot mint ez a 404... nem vagy épp elméjű. Vagy jó anyagot szívsz. Mennyi grammja a LSD-nek pesten? Jó halucinogén cucc az tuti!
2010. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a filmenk a címe mert meg nézném nekem nem engdi itt megnézni.?
2010. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hitler tényleg élhet emberek! 404nem mond hülyeséget:

[link]

2010. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

404 Azért nézes meg magad egy földönkívüli orvossal, nehogy valami baj legyen nem tudom olvasod ezt a kérdés csak közlöm veled, hogy én voltam, aki eltakarítot innen vágod Szenthelyi?

Üdv:M

2014. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!