Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Igazábol Hitler sem halt meg hanem kivitték magukhoz.
2011. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is láttam már ,nagyon érdekes téma és ki tudja szerintem elképzelhető. Amiket a nácik tudtak technológiailag...
2011. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Van benne valami.
2011. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Beépítettszekrény ***** válasza:
23%
Nem tudom,de igazad van!
2011. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

A nácik csináltak ufókat és jártak a holdon is sőt most ott is vannak, még film is készűlt belőle amit hamarosan be is mutatnak. Vigyázat 2012-ben jönnek vissza !


http://www.youtube.com/watch?v=4KEueJnsu80

2011. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
érdekes
2011. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Mióta sikerült bebizonyítani hogy Hitler a Rotchild zsidó bankár család tagja (ami ma is a világpiacot utaló elit csoport része) azóta a világháború(k) valódi okát logikusan össze lehet kötni Hitlerrel, a nácik (zsidók által támogatott) hatalomra törésével és a titkos kísérleteket is megmagyarázhatja, szóval magában az elmélet, hogy nácik titkot kísérleteket végeztek teljesen logikus, sőt én csodálnám, ha nem csináltak volna semmilyen kísérletet. Azt tudjuk, hogy háború idején kísérleteztek harci gázzal, gépfegyverekkel, szóval ezen az elven repülőgépeket is alkothattak.

Hogy az ufo volt-e.... nem tudni biztosan, de elképzelhető és van rá esély.


Csabikai Csubakka

2011. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de sírok a nevetéstől :'D :D:D náci ufok :'D imádom ezt a kategóriát
2011. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Baracsi Attila válasza: Azt nem tudom biztosan hogy a nácik csináltak e UFO-űrhajókat,de az nem elképzelhetetlen,hogy kísérleteztek ilyesmivel,mintahogy az sem,hogy az idegenek megkísérelték felvenni a kapcsolatot Németországgal(-is),anno,ahogy a szovjetekkel,s az USA-vezérkarával is.
2011. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dvidike válasza:
Szerintem nagyonis elkébzelhető ez a feltételezés nagyon sokal megelőszték a tecnikájuk a többi nagyhatalomét meg a náciknak már volt 3d filmjük is (nem kamu) elméletben van kép amin hitler kezetfog egy ufo-val bár én nem tudom eldönteni igaz vagy sem de szakértők már monták hogy eredeti a kép.
2011. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!