Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404! Légyszíves minél hamarabb...

404! Légyszíves minél hamarabb valaszolj! UFO-k 99,9% hogy léteznek, annyiszor láttuk őket ugye=). Sok mindent tudni szeretnék erről. Ugye tudsz mesélni? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Mondd el, amit tudsz még ha hosszú is légyszi.

Mindent tudni szeretnék

de komolyan midnent.


2010. nov. 1. 22:23
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
68%
Én nem sokat tudok az ufókról...De úgy tudom hogy itt járnak köztünk emberbőrbe bújva:D
2010. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 4k05 ***** válasza:

Első válaszoló! Esetleg még több infót is megoszthatnál erről a könyvről, nagyon érdekel! Pontosan mikor adnák ki?


Főként engem a plejádiak érdekelnek, olvastam Barbara Marciniak remek könyvét, azóta nem hagy nyugodni a téma, velük szívesen találkoznék, de a zétáktól félek...

2010. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 404 ***** válasza:
76%
A Földet nem védi védőpajzs, ezért bármilyen életforma bejuthat a Földre, egyenlőre. Amint készítenek az emberek is a bolygólyuknak védőpajzsot, nem lesz kiszolgáltatva az ember és az otthona a világűr veszélyeinek és a sok kíváncsi idegen tekinteteknek.
2010. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan olvasok a plejád lényekről a fényküldöttekről és mg a sziriusziak is felkeltették a figyelmemet . Most ép azok a lények után érdeklődök kb 1 hete küldtek üzenetet a földre , de nem tudom hogy ezekből mi igaz és nem hablagy az egész dolog amit olvasok róluk. 7 éves korom óta érdekelnek az idegen lények az idő utazás a tér amely átszeli az univerzumot. Rengeteg a kérdés és igaz van válasz de nincs kézzel fogahtó bizonyítékok . Egy dolgot tehetünk várunk hogy kapcsolatba lépjenek velünk , hogy mi fog kisülni belőle , szerintem nincs olyan ember aki meg tudná mondani. Egyébként a dulce bázis és az ilyen titkos bázisok rejtik a titkot amikre mi kivántsiak vagyunk.
2010. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
Elnezest kerek! ... latom nagyon hisztek abban hogy leteznek foldonkivuliek, de akinek asztrologiai tapasztalata van es tudja mit jelent az Exo-bolygo szo, akkor azt is nyilvan tudja hogy mennyi az eselye annak hogy letezik elet a Foldon kivul ... Nos a 404 lehet hogy nagyon tapasztalt UFO kutato ehez semmi ketseg. De az is lehet hogy csak olyan UFo sztorikat tud amit sok millio ember a bolygon, amelyeknek vegul is csak 3%-a igaz... En harmad eves hallgato es amator csillagasz vagyok Erdelyben a BABES BOYAI egyetem Asztrologiai karan. Nem mondom hogy okosabb vagyok masoknal, de azert anyit tudok mi kell egy bolygon legyen, ahoz hogy elet alakuljon ki rajta, es hogy milyen fejlodeseknek kell vegbemenniuk ahoz, hogy a bolygolakoi fenyeveket utazzanak az urben ... Elso sorban vegyunk egy bolygot ez a bolygo egy naprendszerben kell legyen , es megfelelo tavolsagra kell legyen a csillagatol amely korul kering hogy megfelelo homerseklete legyen. A bolygonak kell legyen magneses tere es egy kisero (pl:nalunk a HOLD) amely egyensulyban tartsa a tengelyeben es a keringesi palyajan, es hogy atmoszfera alakulhatson ki rajta meg egy pajzs amely a napszeltol megvedi az atmoszferat. Ez meg nem eleg ha ez mind megvan, szugseg van egy olyan felepitesre amilyen a Foldunk pl: kell lennie a bolygo belsejeben Magnak , kopenynek , es kereglemezeknek ... a felszinen nagymenyisegben leteznie kell a folyekony halmaz allapotu "VIZ"nek kemiai epitokckaknak mind nagymenyisegben pl: Szen ,Hidrogen, Oxigen ,stb... Tobfele gazok az atmoszferaban amelyek a kisseb testekkel valo erinkezes illetve surlodas miatt robbanas szeruen elegetik a behatolo obiektumokat amelyek nagysebeseggel kezdenek a bolygo graviataciojanak koszonhetoen zuhanni (pl: mint a hullocsillag ahogy atlepi az ozonpajzsot par masodperc alatt eleg mert a sebesegenek koszonhetoen surlodik a gazokkal igy robbanas szeruen eleg mi a foldrol csak azt latjuk hogy eg de valojaban robbanasok mennek vegbe a masodperc tort reszi alatt ) ... Es ahoz hogy elet alakuljon ki ez meg mind nem eleg. Lenni kell "ENERGIA FORRASNAK" pl: egy csillagnak, es megfelelo energiaval kell rendelkezzen a csillag ahoz hogy az elet megszulessen es fejldjon s fenmaradjon kulonfele hatassal kell legyen a bolygora hogy azon hegyek volgyek s medencek alakuljanak ki amelyek vizzel telnek meg tengerekke lesznek s elohelyeket nyujtanak a bolygo lakoinak ... DE ez meg mindig nem eleg ahoz hogy az Urben fenyeveket utazzanak a bolygo lakoi elosszor is a bolygon egy faj kel kifejlodjon amilyen a Foldon az "ember" kell tudjon alkotni a kornyezetet lakhatova tenni es kell tudjon feltalalni hogy feltudjon talalni egy olyan szerkezetet amely kepes fenysebesseg tobbszorosevel haladni az urben.Mi emberek ezt lehetetlennek tartjuk de talan par 100 ev mulva mar lehetseges lessz. Sok bolygot ismerunk amelyeket Exo bolygoknak nevezunk mert talahato rajta oxigen viz s gazok amelyek nalunk is megtalalhatok es az alakja es a csillagrendszerben valo elhelyezkedes a Foldel megegyezik ... Igy van esely arra hogy letezik a Foldon kivul elet de annak hogy eljonnek hozzank annak keves az eselye majdnem egyenlo a nullaval.... Bar minden lehetseges .. ne zarjunk ki oyan dolgokat amiket nem tudunk . Udv.Suto L. Szabolcs
2010. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló! van elég sok bolygó.most vizsgáljuk azokat amik egy csillaghoz közel vannak. van belőlük 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 sőt több. hány feltétel van, hogy müködjön a bolygón az élet, fejlődhessen stb.? szamoljunk mondjuk 10zel

tegyük fel, hogy midnen 100adik bolygón teljesül 1 feltétel, 10 feltétel van azaz midnen ezredik bolygón lehetségesó az élet. most tegyük fel hogy nincs mákja senkinek és mégse alakul ki még 100000000 bolygón élet. még marad elég sok bolygó sztem abból legalább 10en van élet és legalább 3 van olyan fejlett hogy lűátogassanak minket

2010. nov. 6. 12:31
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

Latom szamolni tudsz de az hogy az 10000000000 bolygo kozott csak 10 vagy 20 amely stabil es amely megfelelo ahoz hogy elet alakuljon ki rajta

s a fejlodeshez nagyon sok evmilliard kell

meg olyasmi nincs hogy fenysebbeseg tobszorosevel az urben utazni elobb utobb az urhajo nekiutkozik egy aszteroidanak az csa a Csillagok haborujaban van hogy galaxisok kozott utazgatnak kedvuk szerint. Elkepzelted menyi uzemanyagra van szukseg vagy hogy milyen fem kell ahoz hogy kibirjon egy 190000000 km/h sebesseget anelkul hogy ne olvadjon el.

s ne is beszeljunk hogy az eloleny nem birna ki a fenysebesseg tobszorosevel halado urhajoban a ra nyomulo erot ... szoval az urlakoid lehet eldegelnek de nem jonnek hozzank csak Teleportal ami ugy mukodik hogy reszecskekre szedik az elo szovetet s a kijelolt ponton ujbol osszerakjak ... de nincs ruha s nincsenek fegyverek ... mert csak elo sovetet kepes tovabbitani .

2010. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Az egyetemes nagyon okos :) arra gondoltál nagy okos hogy a nap is egy csillag ugye-bár ami körül 9 bolygó kering. Ha mindegyik csillag körül csak pár bolygó kering aminek viszonylag van holdja is és abból csak 1 halad abban a keringési távolságban amely már az élethez feltétel akkor rengeteg élet van kint a földön kívül felfoghatatlan sok , több ezer billió , talán végtelen sok amit az ember fel sem tud fogni. Gondoljunk a mi esetünkre a földre pont abban a távolságban van hogy élet alakuljon ki meg kapja azt a hőt ami kell neki az élet alakulásához. De nem csak a földön lehetne élet hanem a Marson is hiszen az is abban a távolságban van , kilenc bolygóból 2-ön lehetséges az élet mert meg van az a távolság hogy létre jöjjön az élet , kilencből kettő :) hát nem meg lepő , ha minden csillag körül 10 bolygó kering abból 1-en lehetséges az élet, én így gondolom és hogy mért azt is elmondom. Na szóval ugyebár a mi napunk hatalmas nagy és a nap körül keringünk de a napnak mekkora az a gravitációs vonzás tere amely körül lehet keringeni, mert ha túl távol lenne a Naptól a a föld akkor már nem körülötte hanem a világ űrben bolyonganánk, ezért is a napunknak meg van az a hatás köre amely vonzásterébe bele mehet egy bolygó , szóval biztos hogy 10 bolygóból egy kering a csillag körül mért is azért mert ha túl távol lenne a csillagtól akkor vagy túl hideg lenne vagy pedig túl meleg , ezek is feltételek de 3 lehetőség van pont jó , túl meleg, vagy pedig túl hideg, 3 és nem több , a mi esetünknél a földön 9-böl kettőn van élet ,akkor már ha bele gondolsz abba hogy más csillagok köröl keringő bolygók a három lehetőség körül hol keringenek és hogy menyi rá az esély hogy élet legyen rajta , szerintem elég nagy rá az esély, hiszen ha csak a csillagokra nézek több milliárd csillagot látok , mért ne keringenének körülöttük bolygó. És ha már egy bolygó kering a csillaga körül , akkor a belső hő mag keletkezik gondolataim szerint hiszen a földön is 200 m -enként 1 C-fokkal nő a geotermikus hatás , de ez változó is mert ha már mélyebbre mész akkor 100 méterenként 10 C-fokkal is nő a hő, és egyre többel. Na szóval szerintem nem feltétel az hogy holdja legyen egy bolygónak igaz nincs rá bizonyíték , hogy kőtelező holdnak lenni az élethez , de van benne logikus magyarázat hiszen ha víz van akkor a víz lehet hogy a hold véget tesz olyan mozgásokat amelyek az életben segítenek pl: dagály apály, Ebben az esetben bár hol lehet élet az ember számára csak ki kell alakítani. Pl Az Europa nevezetű bolygó a Mars kering kereng amelyet több kiló méteres jég takar, de a belső hőjében ki alakulhatót az élet hiszen amikor kering a Mars körül akkor a Europa meg nyulik és össze húzódik ez állttal hő keletkezik, ez által is élet keletkezhet. És a nitrogén -200 fokon folyékony , szerintem ahol már folyékony anyag van ott ki alakulhat az élet mert az anyagokat össze keverve jön létre a mikroorganizmusok. Minden hol meg található az élet szerintem még a nap legmelegebb helyén is. Más részről a földön is a bányákba ahova nem jut be a fény ott is találtak olyan ásványi anyagokat amelyeken élet jött létre , igaz ezeknek az ásványokon élő baktériumok vagy élet szerű kis élő lények nagyon le voltak lassulva a mozgásukban és fejlődésükben is. Hát röviden ennyi remélem nem hagytam ki semmit.
2010. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Na allajunk csak meg egy szora Diator !. Igazad van hogy ha minden naprendszerben 9 bolygo volna akkor es ha mindegyik naprendszerben ahol ugyan olyan tavolsagra van a bolygo mint a mi Foldunk akkor elet lehetne ... de nem csak errol beszelek ... hanem arrol is hogy megfelelo stabilitasa kell legyen megfelelo anyagokbol kell osszeallnia a bolygonak es felszinene sok miliardnyi anyagnak kell leteznie es egy szikranak ami elinditja az eletet. A mi esetunkben egy Ustokosmag valtotta ki ezt a szikrat amely miatt elindul a Foldon az elet. ... Felhozodott a Mars hogy azon is lehetne elet

tereszetesen lehetne ha lenne stabilitasa es ha nem folyekony magja lenne, ahoz hogy elet alalkuljon ki egy bolygon nem csak megfelelo tavolsag kell legyen egy csillagtol. A csillag is kulonleges kell legyen mert akarmenyik csillagnak nincsenek olyan fizikai hatasai mint a Napnak. A Nap korul 9 bolygot tudunk pontosan hogy kering s 2 Aszteroida mezot amelyek a bolygok maradvanyai mint pl: a Mars es a Jupiter kozotti aszteroida mezo es a Pluto utani aszteroida mezo es kisbolyog ovezet ezek meg a mi csillagrendszerunbe tartoznak es az Oort felho amely korbeveszi a naprendszert ez a naprendszerunk hatara. Napunknak tobb mint 100000 Csillagaszati egyszeg tavolsagra terjed ki a gravitacis es a fizikai hatasa.

A naprendszerunk ben csak a Foldon letezik elet de meg van egy Hold amelyen lehetne ha megfelelo tavolsagra lenne a Naphoz ez a JUpiter egyik holdja az EUrope Hold stabilitasa megfelelo es atmoszferaja is van de a tavolsaga miatt kiesik a Habitabilis zonabol es ezert a teruletet jegmezo fedi ....

S nem zartam ki hogy nincs elet a Foldon kivul csak mi nem tudunk rola es en azt zartam ki hogy nincs utazas az urben mert fenysebesseg tobszorosevel nem lehet az urben utazni mert egy aszteroidat nem birna ki semmi fele fem se ha nekicsapodnal pl 4000000000 km/h-al. Es nem mondtam hogy okos vagyok mert biztos hogy vannak akik tobbet utdnak nalam. Elvegre en meg csak Hallgato vagyok az egyetemen es nem lediplomazott csillagasz.

2010. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Értem és köszönöm a válaszodat. Na szóval , igen tudom hogy a víz-nélkül nincs élet ugyebár. Amiket az égen látunk csillagokat , abból kb több százezer milliárd van , ha csak egy bolygó a sok közül meg van áldva azzal hogy élet jöjjön ki rajta akkor biztos hogy van élet. Igazad van nem az a kérdés hogy van-e élet oda kint, hanem az hogy hol találjuk meg. Én nem éppen a fénysebességre gondoltam, hiszen a fénysebességet nagyon nehéz lenne elérni. Nem tudunk semmilyen olyan tárgyat ami elérni a fénysebességet kivéve magát a fényt. De viszont gondolataim szerint a térmegtörés , amely által egy lépéssel akár 100 fényévet is tudunk utazni ha a teret meg görbítjük. Arra is gondoltam hogy a csészealjak amikor körbe körbe keringenek nem a teret hanem az időt manipulálják maguk körül ez által 1 másodperc alatt tesznek meg 1 fényévet . Vannak ilyen feltételezések de nincs rá semmilyen bizonyíték se.
2010. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!