Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404! Légyszíves minél hamarabb...

404! Légyszíves minél hamarabb valaszolj! UFO-k 99,9% hogy léteznek, annyiszor láttuk őket ugye=). Sok mindent tudni szeretnék erről. Ugye tudsz mesélni? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Mondd el, amit tudsz még ha hosszú is légyszi.

Mindent tudni szeretnék

de komolyan midnent.


2010. nov. 1. 22:23
1 2 3
 21/29 Cirmos kandúr ***** válasza:
100%

Ti nagyon tájékozatlanok vagytok. Az életnek a víz nem az alapköve, olyan közegben is kialakulhat élet amiben 1 csepp víz sincs, tudósok már bebizonyították.

Viszont az igaz, hogy ahhoz, hogy kialakuljon az élet 1 bolygón ahhoz sok mindennek közre kell játszania.

2010. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Cirmos kandúr ! Es megis melyik tudos allapitotta meg ??

Elfelejtetted hogy a tudomany szerint viz nelkul nincs elet.

Es a te tudosod biztos 3 uveg Jeak Daniels utan allapitotta meg amiert kapott penzt majd a feltetelet elutasitottak mert lehetetlen . Hisz viz nelkul elet nem letezhet a Foldi tudomany szerint.


Diator ! ... Errol en is tanultam hogy az urben egy fereg-lyuk alltal lehetne utzani vagyis egy teleport segitsegevel vagy az idosik megallitasaval, de sajnos a mai tudomany nem kepes erre.

Nekunk embereknek egy rejtely marad az urben a naprendszerek kozotti utazas, mert mi meg nem rendelkezunk szupertehnologiaval amely idoben utaztat vagy teleportal. Olvastam egy konyvet hogy 1944-50 kornyeken 2 harcigep repult a Bermuda haromszok felett amikor egy magneses viharba keveredtek es az egyik gep eltunt a radarrol.

A konyv leirta hogy mi tortenhetet aznap a repulovel egyik feltetel hogy darabjaira hullott a levegoben de akkor megtalatak volna az oceanban a darabjait a masik feltetel lezuhant egy elyre ahol senki sem kereste vagy a harmadik elore vagy visszament az idoben . Nehany tudos az Obolhaboru idejen kiserletezett az idoutazassal es magalapitotak hogy egy magneses vihar segitsegevel az idosikban visszalehet menni egy nagy fem alagutban. Ezzel a tudosok semmit nem ertek el legfelyebb teleportot sikerult epiteni de az a tehnologia nem lett telyes mert a reszecskeket nem ugy rakta osssze ahogy szetszedte. A teleport ket reszbol all Bonto es Epito csak elo szovetet teleportal es reszecskekre bontja majd ujbol osszerakja ... de ebbol menyi igaz nem tudom a teleportrol nem tanultam sokat s meg amit tanultam is nem erdekelt.

2010. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Értem köszönöm a válaszodat utolsó. Igen sajnos még az emberiség nem tart itt, talán ami mostanában Swaizban megy ami elérheti a fénysebességet talán akkor okosabbak leszünk ha az a kísérlet sikerül.
2010. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Cirmos kandúr ***** válasza:
A Földön is vannak olyan életformák, amik nem vízben élnek, de nem is kell nekik víz. Viszont ami még érdekesebb, hogy van a Földön 1 tó ami tele van metánnal, ahol 1 állat se maradhatna életben, mégis élnek benne baktériumok.
2010. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen erről már volt szó utolsó. A nitrogén is folyékony -200 fokon, és az élet létre jöttéhez gondolataim szerint egy folyékony anyag szűkséges amely az anyagokat össze keverve életet hoz létre.
2010. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
2010. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen ezeket a videókat már láttam köszönöm hogy linkelted őket.
2010. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen. Elolvastam a valaszokat es orulok hogy ertitek a dolgot. En arrol beszelek hogy egy bolygon viznek kell lennie de a viz a hidrogenbol es oxigenbol all. Igy eleg ha egy bolygon Hidrogen tavak alakulnak ki es szendioxid van a bolygo atmoszferajaban . Igy a novenyekhez hasonloak lennenek az ottlakok. Hidrogen es a feny adna nekik tapanyagot es szendi-oxidot lelegenzenek a novenyekhez hasonloan. De hogy menyire felylettek az mar egy masik kerdes. Diatornak igaza van egy folyekony anyag kell sot a legegyszerubb kemiai folyekony anyag is eleg. De ez nagyon keves az elethez hiaba , hiszitek vagy sem millionyi dolog kell ahoz hogy elet legyen egy bolygon es hogy felylett is legyen .
2010. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2010. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!